Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu poluję na Audi 80 w cabrio, ale stan tych samochodów mnie przeraża. Jestem świadom, że drugie tyle co zapłace będę musiał wpakować w remonty, ale to już jest przesada ;;

Chyba nie będzie mi dane nigdy tym pojeździć ;
;

WSZYSTKIE modele jakie już oglądałem są w takim opłakanym stanie ;_;

http://olx.pl/oferta/audi-b4-cabrio-sprzedam-zamienie-CID5-ID5VP1n.html

#gorzkiezale #motoryzacja #audi #cabrio #starocie
Q.....y - Od jakiegoś czasu poluję na Audi 80 w cabrio, ale stan tych samochodów mnie...

źródło: comment_uAA72Q339YMY0V7JrydUnBNZlmjRkt15.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@h3co1: Pracuję jako kierowca zawodowy i latam po europie, parę razy widziałem b3 w cabrio gdzieś wystawione, kilka razy też zalatywałem do sprzedawców dopytać i obejrzeć, też Ci powiem że ciężko dorwać dobry model.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: auto ładne tylko nie mogłem ze śmiechu wyrobić jak gość taką odpicowaną 80 przejeżdżał. wychuchany aż miło ale pod maską zetor i na klapie 1.9 tdi, jezusmaria tak przegrać życie
  • Odpowiedz
@kujtek: Zero "odpicowywania", chcę 100% oryginał. No i najlepiej jakaś benzyna. Robię miesięcznie ponad 10tys kilometrów, a audi miałoby mi służyć do przejażdżek ~~ 300km miesięcznie MAX.
  • Odpowiedz
@maciekawski: Nie chcę BMW tylko i wyłącznie ze względu na to iż kojarzy mi się z buractwem (ten model, nie mowie ogolnie o marce), poza tym tak jak mówisz, taką bumę w dobrym stanie to jak szukać igły w stogu siana. Nie spieszy mi się, nawet i rok mogę szukać odpowiedniego samochodu. Ot taka moja zachcianka :)
  • Odpowiedz