Wpis z mikrobloga

JAK MNIE W-------Ą TE J----E ZIEMNIAKI W MIESZANKACH WARZYW MROŻONYCH Z BIEDRONKI TAK K---A MIESZANKA GRECKA I ZIMNIORY - MIESZKANKA WŁOSKA ZIMNIORY JESZCZE SCHABOWEGO I ZASMAŻANĄ TAM W---------E BO DOKŁADNIE NA TO MAM K---A OCHOTĘ KUPUJĄC MIESZANKĘ WARZYWNĄ. DOBRZE ŻE W MIESZANCE CHIŃSKIEJ NIE MA KARTOFLI BO TEGO JUŻ BYM K---A NIE ZDZIERŻYŁ CO ONI K---A SOBIE MYŚLĄ? SIADAJĄ W KÓŁKU, DOBRA WYMYŚLAMY NOWY PRODUKT - MIESZANKA WARZYWNA WŁOSKA. OKEJ CO SIĘ WAM KOJARZY Z WŁOCHAMI - POMIDORY, KOLOSEUM, PIRLO A JAKIŚ ŚMIESZEK Z TYŁU SIEDZI I MOWI ZIEMNIAKI XD NO K---A MAĆ CO Z WAMI NIE TAK.

#pasta #gotujzwykopem #problemypierwszegoswiata
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SIADAJĄ W KÓŁKU, DOBRA WYMYŚLAMY NOWY PRODUKT - MIESZANKA WARZYWNA WŁOSKA. OKEJ CO SIĘ WAM KOJARZY Z WŁOCHAMI - POMIDORY, KOLOSEUM, PIRLO A JAKIŚ ŚMIESZEK Z TYŁU SIEDZI I MOWI ZIEMNIAKI


@Andrzej_Golara: wyobraziłem to sobie i nawet prychłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
chodzi o czas na zdobycie tych produktow


@ZielonePalto: Idziesz do Biedronki. PIERWSZY DZIAŁ TO WARZYWA ---- OSTATNI DZIAŁ TO MROŻONKI. Szybciej zdobędziesz świeże. A że dłuższe przygotowanie? Bicz plis - s--s też tak szybko, żeby się spełnić?
  • Odpowiedz
@biczplis: nie akurat s--s to pol nocy moge ;P a jednak z tymi warzywami+ dodatki, lepiej jednak jest wziasc ta mieszanke ktora ma ziemniaki(kotra niektorych wqrwia( ͡° ͜ʖ ͡°)) i ogarnac fajne dodatki.. no ale kazdy je jak chce;>

  • Odpowiedz