Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? już mirko... co się znajduje w gorących każdego dnia?

- zmyślone coolstory

- hejt na Woodstock, ale musi być z użyciem słów kluczowych "brudstok", "brudne kuce", "stulejarze", "gówno", "smród", "bydło"

- przeróbka pasty z karachana przemielanej pięć milionów razy na mirko (najczęstsze typy: ostre żarcie, ojciec wędkarz, #!$%@? kot)

- hejt na rozowepaski

- tfwnogf, często połączone z powyższym

- "śmieszne" obrazki z Kwejka

- pokazmorde

- i w końcu jest, JEDEN CIEKAWY WPIS (góra dwa) - i to też tylko czasami.

W komentarzach obowiązkowo "usuń konto", komentarz z sygnaturą jak na forum (takie zabawne nabijanie się z Elektrody) oraz nazwanie autora wpisu stuleją.

Kiedyś miałem znajomego, który miał niezłe żarty, tylko powtarzał je aż do porzygu - wszyscy dostawali #!$%@? i nie dało się z nim wytrzymać. Mirki, które masowo plusują to całe gówno są jak ten upierdliwy znajomy. Aż się faktycznie chce usunąć konto, ale jeszcze kilka normalnych osób tu zostało.

[ #gorzkiezale #bolimniedupa #poziommirko ]
  • 32
@tomaszbuuren: A tam, nie bardziej wkurzają lamenty na mirko tego typu niż jakieś durne teksty typu: "Zjadłem ogórka, czy mogę iść na basen?" z rodu forum dla nastolatków. :D
@Woozie321: A co ty byś chciał, żeby było w gorących? Poza tym widzę, że twoja #czarnolisto jest dosyć bogata, ale brakuje akurat tego, co wymieniłeś, czyli #pasta, #tfwnogf, #logikarozowychpaskow, #pokazmorde i #woodstock - nadrób zaległości, a będziesz mógł normalnie przeglądać gorące.


A co do komentarzy - znacznie częściej niż sygnaturki z elektrody widzę "usuń konto" w spoilerze, co na telefonie wkurza podwójnie.