Wpis z mikrobloga

#android

Któryś z Mirków poleci mi jakąś dobrą klawiaturę ZAMIAST SwiftKey - a. Coraz bardziej wnerwia mnie: zasób słownictwa muszę wiecznie uzupełniać, bardzo wolno się wysuwa i chowa, coraz słabiej rozpoznaje mazanie palcem, a głównie z tego korzystam. Co używacie? :-D
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tojtek: Czymś się różni od zwykłej Google Keyboard? Ma to to polski słownik? No i czy nie będę miał jak ostatnio : mój swype "i d e", co miałem na myśli: "idę", co GK dało "IDE". A z wieloma słowami tak się działo niestety.
  • Odpowiedz
@Tukan29: Tak się stało odkąd stał się darmowy raczej. Byłem bez androida troche ponad miesiąc, wrzuciłem apkę, przywrociłem słownik, chmury i po kilku dniach juz czuć było, że jest grubo nie tak, a telefon dużo lepszy od starego (strategii mi chciało wpisać xD)
  • Odpowiedz
@Tojtek: Jest jednak jeszcze jeden kłopot, słownik GK to była jakaś porażka, ponad 1000 słów w słowniku i dalej klepałem proste słówka. A co do wyżej wspomnianego TouchPal-a to miałem, używałem, był ok, ale nie pamiętam dlaczego przestałem go używać, coś z nim było nie tak :-/
  • Odpowiedz
@StraznikAlkoholu: mi teraz w ogóle nie chce odmieniać przez osoby. Jak zainstalowałem to, to się jarałem jak domy w strefie gazy, bo mazałem byle jak, a i tak wychodziło to co chciałem. Teraz za każdym razem musze poprawiać jakiś wyraz, bo #!$%@? coś z dupy.
  • Odpowiedz
@Tukan29: Dokładnie, a teraz cokolwiek nie wpisze, to albo to nie ten wyraz, albo jakiś shit bez ogonków, który musiałem wpisać, kiedy wyskoczył jakiś #!$%@? wyraz.

@piotreek88: Swype mi każde słowo podkreślał na czerwono. Ale to jakaś wersja na szybko ściągnięta z neta na sprawdzenie była i nie wiem, może przez to.
  • Odpowiedz