Wpis z mikrobloga

Haha, Boże, jak to mirko emanuje #!$%@? na czele z @kamdz. Rozumiem pośmiać się z brudstocku, ale Wy robicie z tego temat nr 1. Wtf? Co trzeba mieć w głowie, żeby tyle o tym myśleć i tak zaciekle atakować? Jadą, ćpają, jedni śmierdzą gównem, drudzy szczynami, jeszcze inni się myją, po czym wracają ze wspomnieniami i uśmiechami na twarzach. Gdzie taki pachnący kamdz siedzi w w tym samym czasie przed komputerem, sprawdza co pół godziny ilość plusów, po czym w akcie wyższości nad brudnymi kucami wsadza antyperspirant w dupę i idzie spać. Do reszty Was #!$%@?ło, żeby tak zaciekle wysmiewać młodość. #brudstock #woodstock #oswiadczenie
  • 49
@ZAPACH_STARCA: przez 6 lat z rzędu byłem na woodzie już od poniedziałku - w tym roku przerwa:<, i pierwszy raz mam okazje przeżywać ten ból dupy naczelnych śmieszków na mirko xD czasem i coś śmiesznego napiszą ale widać, że w dupie byli i gówno wiedzą aby atencja za kontrowersyjny temat się zgadzała xD

młodość na woodstocku > młodośc przed kompem z antyperspirantem w dupie ( )
@koniarek: Jak chcą, to mogą zostać nawet koprofagami. Wolność działa też w drugą stronę - druga osoba może napisać, co o tym sądzi, i się z tego pośmiać. Jeśli ktoś mówi:

ćpają, jedni śmierdzą gównem, drudzy szczynami, jeszcze inni się myją, po czym wracają ze wspomnieniami i uśmiechami na twarzach


i nazywa to urokami młodości, to trudno nie toczyć beki.
@Clermont: nie mam rzecz jasna zamiaru tam jechać (i mieszanie w to wolności słowa też jest słabe), ale to, że wypok ma to do siebie, że bierze jakiś jeden zupełnie nieistotny temat i dosłownie nie może przestać #!$%@?ć o nim sucharami i że w pewnym momencie chodzi już tylko o to, żeby dostać plusiki (bo faktycznie śmieszne to już od dawna nie jest), to przecież prawda.