Wpis z mikrobloga

Haha, Boże, jak to mirko emanuje #!$%@? na czele z @kamdz. Rozumiem pośmiać się z brudstocku, ale Wy robicie z tego temat nr 1. Wtf? Co trzeba mieć w głowie, żeby tyle o tym myśleć i tak zaciekle atakować? Jadą, ćpają, jedni śmierdzą gównem, drudzy szczynami, jeszcze inni się myją, po czym wracają ze wspomnieniami i uśmiechami na twarzach. Gdzie taki pachnący kamdz siedzi w w tym samym czasie przed komputerem, sprawdza co pół godziny ilość plusów, po czym w akcie wyższości nad brudnymi kucami wsadza antyperspirant w dupę i idzie spać. Do reszty Was #!$%@?ło, żeby tak zaciekle wysmiewać młodość. #brudstock #woodstock #oswiadczenie
  • 49
@kamdz: Sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana, bo nie stoję po żadnej ze stron. Rankiem przeczytałem Twoją przeróbkę pasty i nie zobaczyłem w gorących żadnej riposty. Pomyślałem, że są ludzie z odmiennym zdaniem, których nie ma kto reprezentować. Szybko przejrzałem Twoje wpisy o brudstocku i na jednym wdechu wysrałem z siebie ripostę xD Nie wymagajcie ode mnie zbyt dużo, bo jestem trollem. Pozdrawiam serdecznie.
@Lukas77986: rucham bez opamiętania wszystkie, tylko nie tę, którą pragnę najbardziej xD jestem cierpliwy i przekonany, że prędzej czy później dołączę do elity. A jak tam Twoja kuzynka, koloruje Twój świat na żółto i niebiesko? xD
robi się stereotyp że wszyscy się tam tak zachowują.


@nomoreregrets: Temat woodstocku znam jedynie z jednej strony- obsługi ze strony PKP. Mamy w Polsce wiele festiwali, ale tak zdewastowanych i zasyfiałych pociągów jak te obsługujące ten festiwal nie ma. I nie są to stereotypy, a fakty. Pociągi bydlęce- tak się na nie mówi w nomenklaturze kolejowej i z niczego się to nie wzięło. Przykro mi- ale jest zupełnie odwrotnie: ludzi normalnych
@kiszczak: To akurat jest prawda, jednak nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Z relacji moich znajomych wynika że to normalna impreza, tyle że jest pewna banda zdziczałych kuców którzy odwalają manianę, a potem wszyscy kojarzą Woodstok właśnie z nimi. Tak samo z Sunrise, jest masa normalnych ludzi lubiących house i elektro, jednak wszyscy kojarzą tą imprezę z naćpanymi pakerami podskakującymi ze swoimi Karynami w białych rękawiczkach. Wszędzie są ludzie i 'ludzie'
@Gunwiarz: ja ostatnio się z mirko dowiedzialem ile mialem dziewczyn, ile zarabiam, co w życiu osiagnalem i jak wyglada moj dzień xD dobrze wiedzieć bo sam bym tego nie wiedział pewnie xD