Wpis z mikrobloga

Dobra, mirki, need your help. Kto ma doświadczenia z grzybami halunami? Pare razy sie brało, najlepsze są chmury i zachodzące słońce, palmy, pierdoły itd. Podłoga też całkiem spoko. Jakby kto miał sugestie co po halunach może być zajebistym doświadczeniem, to poproszę o pomysły.

@feuerfest rzuc do siebie na kanał, może jakieś dobre sugestie polecą.

#narkotykizawszespoko #haluny #narkotyki #bali #feuernabali #psychodeliki
  • 10
Dla mnie najlepszy jest słoneczny dzień, na leżaczku przy basenie i patrzenie w niebo, chmury - dostaje kolorowych wizji, mega symetrycznych fraktali, spowolnienia czasu, nawet udaje mi sie czas zatrzymac - chmury przestaja isc. A zachod slonca przy epickiej muzyce filmowej to juz w ogole mistrzostwo.
@ObywatelSzaman: W sumie możnaby, ale powiem Ci, że nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie i @feuerfest motoryka jest tak #!$%@?, że chodzić się średnio da, bo zawiewa strasznie...

ALE!

@feuerfest możnaby wziąć dewe z rana w weekend, na plaze, #!$%@? po drodze i best trip na plazy by byl! Na Bias Tugel, nice small beach, white sand, local food on the spot, not too many people... Not too big
@FriQ:

To ensure that folks give psychedelics a proper shake, McKenna has always recommended what he famously calls "the heroic dose." Chew five grams of mushrooms, lie down in darkness and silence, and you'll realize "every man can be a Magellan in his own mind."


...ale to już prowadzi do bardzo intymnych przeżyć i zdecydowanie nie nadaje się na "zabawę". ;) Szczerze mówiąc to ciężko mi myśleć o jakimkolwiek s&s lepszym