Wpis z mikrobloga

#korwin #krul #jkm #neuropa #4konserwy

Co ten Korwin #!$%@?? Od paru tygodni nie mogę go czytać ani słuchać - a założeniem rosyjskiej wersji swojego profilu tylko wprowadził mnie w zażenowanie. Do wyborów masakrował aż miło, a teraz najczęściej masakruje sam siebie. Pozostali z KNP też zaczęli #!$%@?ć głupoty - Dziambor mówiący o "symbolicznym" starcie na Prezydenta Gdynii, Wipler promujący republikanów, których program jest tak beznadziejny że większość kucy to dostrzega, Wilk automasakruje się w AMA na wykopie, pieprząc głupoty o prywatyzacji i deregulacji wszystkiego...Sommer w NC broni Chazana jak najęty. #!$%@?, na prawdę myślałem że to będzie wreszcie partia "zdroworozsądkowa". Korwin jest niereformowalny, ale reszta wydawała się mieć głowę na karku. Tak jak chce liberalnych zmian, to nie chce żeby robiono je "bez głowy". A KNP proponuje mi wilczy kapitalizm. Świat już to przerabiał - tak skonstruowany wolny rynek działa jak mechanizm wykluczenia.

KNP idziesz złą drogą.

Minus jeden wyborca. #polityka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Gert: No, ale przecież nikt nie zatrudniłby lekarza, który nie ma wykształcenia. Pracodawca sprawdzałby czy kandydat ma kwalfikacje i jeśli by ich nie miał, to by nie ryzykował. Nie widzę sensu w tym przepisie, który chciałbś zostawić.
  • Odpowiedz
@Gert: Co ty odpierdlasz? Lewakom nie wolno głosować na Nową Prawicę. Program jest znany i niezmienny od 25 lat, więc to nie wina partii tylko twoja. Jesteś po prostu idiotą. Nie powinieneś brać udziału w wyborach w ogóle.
  • Odpowiedz
@Ream: Ale taki murarz mógłby otworzyć własną praktykę lekarską, a tak - nie będzie mógł. Akurat w kwestii lekarzy uważam że pewne regulacje, proste i przejrzyste, są niezbędne.
  • Odpowiedz
@Gert: Korwin w sprawach Ukrainy stale wypowiada się w ten sam sposób, którego ja za mądry bym nie uznał. Co do całej reszty natomiast, to oczywiste jest, iż Dziambor czy ktokolwiek z KNP nie będzie w stanie wygrać wyborów prezydenckich w żadnym dużym mieście - wszystkie zgarną ludzie z PO/PiS lub obecnie rządzący.

Bronienie Chazana przez osoby wierzące, o konserwatywnych poglądach również nie powinno dziwić.

Wipler natomiast jest Republikaninem (sam
  • Odpowiedz
@list86: Niewiarygodne, że istnieją ludzie, którzy ciągle powtarzają te brednie o monopolach i zmowach cenowych w kapitalizmie. Masz 28 lat jak rozumiem i jeszcze nie pojąłeś, że monopol może powstać tylko w socjalizmie lub etatyzmie? Czytałeś Kapitalizm - Nieznany ideał?
  • Odpowiedz
Sommer w NC broni Chazana jak najęty. #!$%@?, na prawdę myślałem że to będzie wreszcie partia "zdroworozsądkowa".


@Gert: No i bardzo dobrze, że go broni. Chazan nie złamał prawa. Wszystko jest opisane tutaj: http://www.wykop.pl/link/2075682/krotkie-nogi-klamstwa-manipulacja-zdemaskowana/

Mimo wszystko, z bliżej niezidentyfikowanych powodów, facet stał się ofiarą zmasowanego ataku medialnego, wręcz histerii ze strony mainstreamowych mediów. Przez dwa tygodnie był on tematem numer jeden w TV, w kraju który ma tyle ważniejszych problemów,
  • Odpowiedz
@snapwheed: Ale ja to wiem. Sam o tym pisałem na mirko zaraz po wyjściu sprawozdania z kontroli. Mimo to, Chazan kłamał w mediach (mówił że dziecko wcale nie ma mózgu na wierzchu, oraz że przeżyje kilka miesięcy...), i chrzanił głupoty, o godnym życiu i godnym pochówku dla tego dziecka...tragiczna sprawa, w której nie zgadzam się z racją zarówno prawicy, jak i lewicy.
  • Odpowiedz