Wpis z mikrobloga

#korwin #krul #jkm #neuropa #4konserwy

Co ten Korwin #!$%@?? Od paru tygodni nie mogę go czytać ani słuchać - a założeniem rosyjskiej wersji swojego profilu tylko wprowadził mnie w zażenowanie. Do wyborów masakrował aż miło, a teraz najczęściej masakruje sam siebie. Pozostali z KNP też zaczęli #!$%@?ć głupoty - Dziambor mówiący o "symbolicznym" starcie na Prezydenta Gdynii, Wipler promujący republikanów, których program jest tak beznadziejny że większość kucy to dostrzega, Wilk automasakruje się w AMA na wykopie, pieprząc głupoty o prywatyzacji i deregulacji wszystkiego...Sommer w NC broni Chazana jak najęty. #!$%@?, na prawdę myślałem że to będzie wreszcie partia "zdroworozsądkowa". Korwin jest niereformowalny, ale reszta wydawała się mieć głowę na karku. Tak jak chce liberalnych zmian, to nie chce żeby robiono je "bez głowy". A KNP proponuje mi wilczy kapitalizm. Świat już to przerabiał - tak skonstruowany wolny rynek działa jak mechanizm wykluczenia.

KNP idziesz złą drogą.

Minus jeden wyborca. #polityka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erbo: 2/10. Jakbyś poczytał troszkę, to byś wiedział że jestem zwolennikiem klauzuli sumienia. I w sprawie Chazana jestem dobrze zorientowany - swoje obowiązki wypełnił prawidłowo (raport miasta warszaw), ale jest hipokrytą, i jego wypowiedzi po wybuchu afery były skandaliczne. Kobieta miała prawo usunąć tę ciążę.
  • Odpowiedz
@Gert: To mogła się zdecydować przed 24 tygodniem, albo zgodzić wykonać ją w Anglii, tak jak jej proponowali.

Coś słabo doczytałeś ten raport.
  • Odpowiedz
@bruceivins: A ja nie zagłosuję.

Wiem, ale ja np. za prywatyzacją szkolnictwa jestem. Natomiast już po wyborach padały hasła takie jak - deregulacja zawodów lekarza, prawnika, prywatyzacja PROKURATURY (Kura, jak?!) i inne.

Taa, pewnie za godzinę będę na "liście Newskiego"
  • Odpowiedz
@erbo: Ba, dostała naet skierowanie do innego szpitala. Ja to wiem, ale co to ma wspólnego z hipokryzją Chazana? I tym że to dziecko według niego powinno mieć godne życie i godny pochówek?
  • Odpowiedz
@bruceivins: I chciałbyś być leczony przez domorosłego felczera? Prywatyzacja i wolny rynek? TAK. Deregulacja - NIE. To nie musi iść w parze. Po prostu - prywatne szkoły medyczne, i tylko ich absolwenci mogą być lekarzami.
  • Odpowiedz
@bruceivins: Niekoniecznie. Rynek sam by to regulował. Żaden prywatny szpital nie zatrudniłby lekarza, nie znając jego umiejętności - inaczej ryzykowaliby błędem takiego lekarza, procesem cywilnym, porażką i odszkodowaniem dla pacjenta/jego rodziny. Braliby więc dobrych adeptów. Takie prywatne szkoły medyczne działaby więc prężniej, ulepszały swoje programy szkoleniowe, bo będą chciały wypuścić jak najwięcej świetnie przygotowanych przyszłych lekarzy. Rynek regulowałby się sam.
  • Odpowiedz