Wpis z mikrobloga

#korwin #krul #jkm #neuropa #4konserwy

Co ten Korwin #!$%@?? Od paru tygodni nie mogę go czytać ani słuchać - a założeniem rosyjskiej wersji swojego profilu tylko wprowadził mnie w zażenowanie. Do wyborów masakrował aż miło, a teraz najczęściej masakruje sam siebie. Pozostali z KNP też zaczęli #!$%@?ć głupoty - Dziambor mówiący o "symbolicznym" starcie na Prezydenta Gdynii, Wipler promujący republikanów, których program jest tak beznadziejny że większość kucy to dostrzega, Wilk automasakruje się w AMA na wykopie, pieprząc głupoty o prywatyzacji i deregulacji wszystkiego...Sommer w NC broni Chazana jak najęty. #!$%@?, na prawdę myślałem że to będzie wreszcie partia "zdroworozsądkowa". Korwin jest niereformowalny, ale reszta wydawała się mieć głowę na karku. Tak jak chce liberalnych zmian, to nie chce żeby robiono je "bez głowy". A KNP proponuje mi wilczy kapitalizm. Świat już to przerabiał - tak skonstruowany wolny rynek działa jak mechanizm wykluczenia.

KNP idziesz złą drogą.

Minus jeden wyborca. #polityka
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakBylo: Przy całkowitym kapitaliźmie nie byłbyś w stanie utrzymać nawet małego kiosku, konkurencja w postaci ogromnych korporacji które między sobą będą ustalały ceny - i np. zmuszą hurtownie do ustalenia wszystkim poza zmówionymi korpo cen 2x wyższych - zjadłaby cię w ciągu dwóch miesięcy.
  • Odpowiedz
@Farrahan: Nie wszyscy, ale spora część pierdzieli głupoty.

Eh, a wystarczyłoby skopiować program PO z 2005/2007 roku. To była według mnie najsensowniejsza liberalna propozycja dla Polski.
  • Odpowiedz
A KNP proponuje mi wilczy kapitalizm


@Gert: lol, to się chyba z choinki urwałeś, bo Korwin od zawsze postulował "wilczy kapitalizm", więc nie wiem skąd się bierze twoje oburzenie i zdziwienie
  • Odpowiedz
@bruceivins:

Słuchałeś wystąpienia Dziambora w Radiu Gdynia? Zrobił reklamę obecnemu Prezydentowi. Zamiast skupić się na polityce krajowej (a ze wszystkich powszechnie znanych KaNaPowców jest najbardziej umiarkowany) to chce bawić się w nic nie znaczące rozgrywki lokalne, z góry wiedząc że będą tam co najwyżej 5 siłą... (Gdynia jest tak specyficznym miastem, że KNP nie ma tam żadnych szans bycia realną opozycją)

Na wiki republikanów dalej są niedokończone strony, np. proponują likwidację TK, a nie piszą kto miałby kontrolować zgodność ustaw z konstytucją (istotne, inaczej sejm może robić co chce). Program jeszcze bardziej absurdalny niż to co jak dotąd pokazało
  • Odpowiedz
@Gert:

3/10, a mogło być nawet 4, gdybyś nie #!$%@?ł tym przywołaniem Chazana,

w zasadzie to powoduje ze w reszcie, też widać sprytną manipulacje, więc jednak 2/10
  • Odpowiedz
@KREM_Z_BROKUL: Korwin tak - ale KNP utrzymywało że poglądy Korwina =/= program partii. Przez długi czas zmiany które proponowali były dość umiarkowane - ale po wyborach ujawniają coraz więcej pomysłów, które są po prostu idiotyczne.
  • Odpowiedz
@franekfm:

Przecież to jakiś słaby troll jest, typ niby głosował na konserwatywnych-liberałów, a chciałby zmuszać lekarzy do wykonywania aborcji.
  • Odpowiedz