Wpis z mikrobloga

#coolstory trochę o życiu

mama mojego kolegi wymusiła na nim i na swoim mężu, żeby sikali na siedząco - bo łatwiej utrzymać toaletę w czystości

już po tygodniu praktykowania sikania na siedząco, j---a Mariusza zmniejszyły się o połowę. po miesiącu j---a całkowicie zaniknęły, skurczył się p---s, zaczęły wyrastać p----i. po 6 miesiącach zaczął regularnie dostawać miesiączki, zaczął zmywać naczynia i robić pranie. teraz nazywa się Monika. na szczęście tragedia ominęła jego ojca, bo 3/4 czasu spędza poza domem - jest kierowcą tira

nie pozwólcie kobietom odrzeć was z męskiej godności, macie tu przykład jak może się to skończyć!

kiedyś poszedłem do toalety zrobić kupę, postanowiłem przy okazji się wysikać. na siedząco. niestety, okazało się, że z kupą to był fałszywy alarm, nic nie chciało ze mnie wyskoczyć. w obawie przed utratą jąder na kiblu siedziałem tak długo, aż się zesrałem, bite trzy godziny.

pozdrawiam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j---a Mariusza zmniejszyły się o połowę. po miesiącu j---a całkowicie zaniknęły, skurczył się p---s, zaczęły wyrastać p----i. po 6 miesiącach zaczął regularnie dostawać miesiączki, zaczął zmywać naczynia i robić pranie. teraz nazywa się Monika
  • Odpowiedz