Wpis z mikrobloga

Macie jakiś launcher czy program do polecenia?

Bo MOJANG spieprzył sprawę z launcherem dla graczy premium... Mamy jakiś #!$%@? wybór między kontami, ale downgrade wersji MC już nie ma... 1.7.10 mnie nie rajcuje bo Bukkit ma wersję 1.6.4 i wersja klienta musi być taka sama bym widział serwer bukkit... Żenadłem, MOJANG #!$%@? jeden.

Nawet launchera w .exe nie potrafili napisać by nie trzeba było klikać w ten instalator.exe - > konsola java -> ładowanie jakiegoś gówno-launchera, który daje logowanie na konto premium, ale nie ma nic wiecej poza PLAY i SWITCH account...

#minecraft #gorzkiezale #pytamjawas #pytanie #kiciochpyta #gry
  • 4
@MWittmann: TeamExtreme minecraft launcher. Powinien się zaktualizować sam do najnowszej wersji potem zrobisz sobie profil z jaką wersja chcesz. A jak nie chcesz z torenta to szukaj po necie u mnie śmiga ten launcher i jestem zadowolony z niego. ;)
@McLukas: Nie jestem piratem jak coś, ale po prostu MOJANG nie pomyślał, że nie każdy ma pęd do najnowszej wersji... A z kumplami chcemy bukkita złożyć bo to solidna platforma z fajnymi pluginami do zabawy. 1.6.4 ma stabilne i aktualne pluginy. 1.7.10 to deweloperska wersja więc sporo pluginów odpada...