Wpis z mikrobloga

Mirki Mirosławy dylemat problem #wdupiesieprzewraca czy #!$%@? wie co :)

Do czego dążyć:

1.Praca fizyczna w Niemczech (często poza Polska[ #rozowypasek] , dobra kasa) - AKTUALNY STAN

2.Szukać roboty w zawodzie w PL (mgr nauki ekonomiczne) nie za duże miasto. Pewnie na początek za grosze.

3.Iść do woja po mgr czyli zostać oficerem(ok kasa, stabilizacja #spokojnemysli )

Doradźcie coś bo miotam się jak szatan i już sam nie wiem w którą stronę zrobić decydujący krok (,)

#praca #kasa #zycie #pytanie #gorzkiezale
  • 43
  • Odpowiedz
@pifpawko: moje cool story, skonczylem w polsce na uniwersytecie ekonomicznym handel zagraniczny, wyjechałem do nich do UK tyrałem przez 3 lata w łerhauzach, odłożyłem kase poszedłem na podyplomowe w Glasgow - handel zagraniczny, wróciłem do polski i pracuje w dziale handlu zagranicznego
  • Odpowiedz
@Elephant-gtx500: wybór jest zawsze, ale zrobić taki zajebisty krok w nieznane to jest mega ciężko :)


@pifpawko: no to poczekaj dluzej, zobaczysz czy bedzie lzej potem podjac jakies kroki ;) stary, rob, dzialaj poki jestem mlody bo potem juz Ci nie bedzie sie chcialo nic ;)
  • Odpowiedz
@pifpawko: Rób jak uważasz za słuszne i najważniejsze nie żałuj podjętych decyzji. Nie chcesz chyba sobie kiedyś pluć w brodę, że mogłeś wybrać inaczej. Jeżeli teraz masz taki wybór podejmij dojrzałą decyzję bo choć to absurd musisz zadecydować o swojej przyszłości nie znając do końca dalszego przebiegu. Życzę ci świadomego wyboru.
  • Odpowiedz
@gentelman: wiesz szansa jest, bo niby mają sporo braków ze specjalistami np. w mojej dziedzinie(dzisiaj czytałem) no ale napewno nie jest łatwo. Wiesz fizyczną to ja już tu mam, ale mało mnie ona już interesuje:)
  • Odpowiedz
@pifpawko: Masz jakieś wtyki w wojsku skoro rozważasz zostanie oficerem? Bo powiem Ci, że w tym momencie w wojsku jest wielka nadwyżka oficerów. Ewentualnie #!$%@?ą Cię na drugi koniec Polski do jakieś wiochy bez zasięgu GSM.

Co do pozostałych dwóch opcji to myślę, że wiek ma tutaj duże znaczenie. Jeśli masz 20-30 lat to możesz dygać fizycznie. Ale ile tak pociągniesz jeszcze? 10 lat? 15? Potem już zdrowie może zacząć padać,
  • Odpowiedz