Wpis z mikrobloga

Mirki Mirosławy dylemat problem #wdupiesieprzewraca czy #!$%@? wie co :)

Do czego dążyć:

1.Praca fizyczna w Niemczech (często poza Polska[ #rozowypasek] , dobra kasa) - AKTUALNY STAN

2.Szukać roboty w zawodzie w PL (mgr nauki ekonomiczne) nie za duże miasto. Pewnie na początek za grosze.

3.Iść do woja po mgr czyli zostać oficerem(ok kasa, stabilizacja #spokojnemysli )

Doradźcie coś bo miotam się jak szatan i już sam nie wiem w którą stronę zrobić decydujący krok (,)

#praca #kasa #zycie #pytanie #gorzkiezale
  • 43
  • Odpowiedz
@pifpawko: cos chyba slabo studiowales skoro po studiach skonczyles w DE. To troche nie ta kolejnosc. Najpierw trzeba bylo do DE troche $$$ wziasc, a potem w siebie przyinwestowac podczas studiowania.
  • Odpowiedz
@gregu-: przerwa w studiach jak wakacje czy potem jak magisterka dorobić leciałem do DE bo kasa nie porównywalna, i studia się kończą a DE coś niechce, ciężko przejść na polską płacę :(
  • Odpowiedz
@pifpawko: ja nie wiem w dalszym ciagu po co Ci studia, zaliczone studia pracy nie daja. JAk chcesz pracowac w zawodzie, upewnij sie ze masz jakas wiedza ktora jest przydatna w danym zawodzie. a co to za zawod mgr nauki ekonomiczne ? ja takiego nie znam.
  • Odpowiedz
@pifpawko: wiesz, za ciebie nikt probowac nie bedzie ;) sam bedziesz podejmowal decyzje. Zastanow sie co chcesz robic w zyciu, jak juz to sobie wyjasnisz wtedy starac sie pozyskac jakies doswiadczenie / wiedze z tego tematu, studia akurat daja najmniej. Zapisuj sie na jakies warsztaty, czy kursy czy hgw, cos co spowoduje ze bedziesz mial szanse zeby Cie zatrudniono w takim zawodzie.
  • Odpowiedz