Wpis z mikrobloga

@Qardius uwalą Cię przy innej okazji ;-)

O ile dobrze sobie przypominam to na elektrodzie kiedyś można było uzyskać jakąś pomoc, poradę. Korzystałem z niej jako kompletny newbie mając 15 lat, ale teraz przez ten moderacyjny terror nawet nie chce mi się tam zaglądać, nawet gdy mam problem... Przeogromne ego przesłania niektórym świat, nie widzą oni nic poza swoją wiedzą, doskonałością i nieomylnością. Wiecie z czym mi się kojarzy bezwzględność takich
  • Odpowiedz
@Qardius: cóż, elektroda to relikt przeszłości. Gównoburze prowokowane przez pseudo-znawców moderatorów są tak żenujące, że aż się szkoda robi. Ja dostałem bana na elektrodzie za darmo. Zupełnie bez przyczyny. Pewnego dnia się chciałem zalogować, by poczytać schematy i boom. Nie da się.
  • Odpowiedz
Elektroda juz dawno nie jest forum do pomocy innym uzytkownikom. Janusze ktorzycznaja sie na rzeczy nie mowia oficjalnie na forum tylko pisza wiadomoci z propozycjami finansowymi. Zgodnie z duchem forum takie praktyki powinny zostac zakazane. Dla dobra ogolu. Pozatym ciezko tam rozwiazac jakis bardziej zaawansowany problem ktore czesto u mnie wystepuja. Czasem latwiej znalesc cos u ruskow ktorzy naprawde znaja sie na komputerach w moim wypadku i sa skorzy pomoc.
  • Odpowiedz