Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-wipler

Mam pytanie do Pana Przemysława Wiplera.

Dlaczego Pan wprowadza w błąd wyborców KNP, proponując emeryturę obywatelską i bon edukacyjny? To są propozycje sprzeczne z programem partii KNP. Czy Pan się w ogolę zapoznał z programem partii KNP?

Dlaczego Pan promuje Krzysztofa Bosaka, który jest narodowym socjalistą i ma zerowa wiedzę o gospodarce?

Dlaczego po odejściu z PiS poszedł Pan do Gowina, który jest farbowanym lisem Tuska, zamiast od razu zapisać się do KNP?

Kto finansuje Fundację Republikańska?

Dlaczego nie związał się Pan z Centrum im. Adama Smith lub Fundacją Obywatelskiego Rozwoju?

#knp #wipler #bosak #polityka
  • 12
@repiv: Zwracam honor odnośnie bonu edukacyjnego, rzeczywiście w okresie przejściowym KNP proponuje bon edukacyjny. Ale Pan Wipler nie wspomniał o okresie przejściowym. Natomiast o emeryturze obywatelskiej w KNP nigdy nie słyszałem. Pan Wipler sam może odpowiedzieć na moje pytania, nie potrzebuje suflerów.
@talk-show: 1) Moje poglądy są znane. Wprowadzałbym w błąd, gdybym je ukrywał. I nie są sprzeczne, ale zbieżne i komplementarne. Kongres Nowej Prawicy to partia o dużym pluralizmie wewnętrznym, ale mająca jeden wspólny cel: więcej wolności, więcej odpowiedzialności.

2) Cenię Krzysztofa Bosaka

3) Mówiłem o tym wielokrotnie. Wystarczy poszukać

4) Proszę zapytać Fundację Republikańską

5) Ponieważ można edukować, propagować, szerzyć a można zmieniać. Jako polityk wybrałem opcję nr2
A Pan powinien odejść z KNP. Skoro Korwinowi udało się odnieść sukces wyborczy to Panu też się uda. Wierzę w Pana sukces bo jest Pan bardzo pracowitym człowiekiem.


@talk-show: po 25 latach (wybory parlamentarne odbędą się w przyszłym roku) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma czasu na marnowanie kolejnych 25 lat, zmiany trzeba przeprowadzić tu i teraz.
emeryturę obywatelską i bon edukacyjny


@talk-show:

Program KNP to cel a emerytura obywatelska i bon edukacyjny to droga do celu. Byłoby lepiej gdyby udało się ominąć ten etap ale KNP raczej nigdy nie zdobędzie większości konstytucyjnej, dlatego raczej nie uda się uniknąć kompromisów.