Wpis z mikrobloga

@DFENS: Dieta jest dość monotonna z tego co miałem. Nie dałem niestety rady, bo wakacje to grille piwka itd. Teraz znowu zacząłem na początku maja, ale bez kasy jestem i muszę przerwać. Dla mnie problemem jest też trzymanie się diety, bo po prostu nie lubię gotować. Jeśli ci to nie sprawia problemów to powinno być git. Gdyby tylko taniej trochę było, bo co wizytę na siłowni te ich minerały itd
  • Odpowiedz
@DFENS: Ja biorę pakiet za 360zl. Siłownia i wizyty są w godzinach 10-15. Pakiet zwykły to 450 chyba.

Co do diety to przypomnij się jutro, dam ci fotki tego co dostałem, bo teraz już leżę w łóżku i idę spać.
  • Odpowiedz
@DFENS: Ziomek co lubi na siłkę latać powiedział, że po prostu kalorie mocno obcięte tutaj, więc się chudnie. Siostra dziadka chodzi do gacy i bardzo wyszczupłała, nie do poznania jest, więc jak się przyłożysz to są efekty
  • Odpowiedz
@DFENS: Jak jesteś gruby to nie czujesz się źle, bo są inni grubi ludzie. Ogólnie ja chodziłem Warszawa-Wola i po prostu jest wypełnione sprzętem, który potrzebujesz na ćwiczenia, które ci dają. Rowerki/bieżnie z wbudowanymi telewizorami i takie tam pierdoły
  • Odpowiedz