Wpis z mikrobloga

Taki miły komplement dziś otrzymałam. Miałam na sobie sukienkę do ziemi w kwiecisty materiał. Granatową w kolorowe kwiaty. Jestem blondynką, włosy do połowy pleców, które wiatr rozwiał. W pewnym momencie momencie ktoś ciągnie mnie za sukienkę. Patrzę, a to jakaś dziewczynka. Mówi: "Wygląda pani jak pani lato. Tak sobie wyobrażam panią lato."

Mam świadomość, że nie komplementowała mojej urody, tylko spodobało jej się, że byłam taka kolorowa, barwa, ale mimo wszystko i tak było to bardzo niespodziewane i niesamowicie miłe.

#komplementy
  • 18
@slowiczak: Komplementy mają moc a usłyszeć coś takiego od dziecka to musi być fajne uczucie. Jeszcze bardziej zdumiewa fakt, że dziecko potrafiło porównać twoją sukienkę do lata, trochę mnie to zdumiewa ale to możliwe.
Mojej przyjaciółki synek od dzieciaka we mnie "zakochany" po prostu ukochana ciocia, księżniczka, żenić się ze mną chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak zafarbowałam włosy z blondu na ciemny brąz stwierdził, że jednak jestem "ciocia czarownica" ()


@Retrospekcja: duzo leci tylko na wyglad, to jest smieszne w ogole leciec tylko na wyglad, tym bardziej jak laska ma twarz brzydka a np dupe ladna a typo Ci mowi ze niezla laska:D

ogolnie to u faceta i kobiety najpierw jest tak ze patrza na wyglad, potem na charakter

u faceta to bardziej troche w strone wygladu a u kobiety w strone charakteru