Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: hahahah, ja też xD głównie przez "recykling amunicji" i ciszę. No i #!$%@? nie wiem, klimatycznie się biegało po dżungli z łukiem ;d Pierwsze co craftingiem dopakowywałem to w kołczan i z modowaniem w łuk. Dawno w sumie nie grałem, ale miałem ten najdroższy celownik i ogólnie wszystko ;d

PS jeszcze FC nie ukończyłem. W sumie zawsze grywam na normalu i nie chcę się męczyć, ale jestem tak dopakowany,
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: podobało mi się w łuku to że celownik nie pokazywał gdzie strzała poleci a trzeba było wyczuć łuk i umieć skorzystać z przedziałek w celowniku, później waliłem heady z kilometra, to czajenie się w krzakach dookoła posterunku... cokolwiek nie zrobią w FC4 to chyba nie dorówna 3ce :<

ale wolę takie dawkowanie niż się denerwować przy grze ;d


@przemyslany_nick: i dobrze, czasami tak trzeba bo nawet najlepsza
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: ano, motyw z uwzględnianiem trajektorii też fajny. Po prostu się jak dziki kozak czułem xd Co do TR to nie grałem, ale generalnie nie podoba mi się ten reboot. To jest bardziej Rock climber + Rambo niż TR :d dwa rebooty seria zaliczyła i ten drugi w ogóle mi się nie podoba. To już nawet niedorzeczne ładowanie kilku magazynków w psa wydawało się sensowniejsze niż Lara #!$%@?ąca hordy sekciarzy
  • Odpowiedz