Wpis z mikrobloga

@Ozzy91: może wyleczy cię z tego Resident Evil Revelations, ciągle biegam bez "apteczki" bo zużywam je na bierząco albo chodzę zakrwawiony jak różowy podczas okresu bo ciągle brakuje leków i nie da się przyoszczędzić ;)
  • Odpowiedz
trochę strach, że prawdziwe życie podobnie skończę z oszczędnościami, których nigdy nie wydam...


@JavaDevMatt: Ja w grach też kończyłem z milionami, a w prawdziwym życiu ciężko mi skończyć miesiąc nad kreską, a zarabiam powyżej średniej krajowej (ale to może przez to, że jeszcze młody jestem i mam sporo rzeczy do kupienia).
  • Odpowiedz
@Ja_prawie_nie_klamie: mi udaje się jakieś 50%-60% zarobków zaoszczędzić i też jestem młody (24 lata). Mała niedroga kawalerka, auto sprzedałem, bo aktualnie nie jest mi potrzebne, więc koszty niskie :) oszczędzam, bo chcę w następnym roku przenieść się z etatu na własny biznes. Do odważnych świat należy! :D
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: czasami trzeba to wyrzucić z siebie, dla rozładowania, jak zapiszę grę i mam ją wyłaczyć to wtedy robię to co ty z granatami :D

Akurat w FC3 to biegałem całą grę tylko z łukiem, najlepszy łuk ever, nawet lepszy od Tomb Raiderowego :P
  • Odpowiedz