Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Navrazz: Moze jechał z rodzaca kobieta do szpitala na końcu ulicy a dupki musiały nie ustąpić by pokazac swoje chore przekonania nie przejmując sie niczym i nikim innym co jest typowe dla rowerzystów na drodze.
  • Odpowiedz
@rmikke: Nie wiem, w filmie tego nie napisali, nie chce mi sie w csi bawić. Jak nie, to słusznie go ukarali, mam nadzieje ze rowerzystów też za taką jazdę i blokowanie ruchu.
  • Odpowiedz
@krisip: taaak, jechał z rodzącą kobietą więc miał prawo w--------ć się samochodem w tłum ludzi... Jakby tam była jakaś demonstracja to też miałby w nią wjechać bo blokują ulicę? Przyzwyczaj się że miasto nie jest tylko dla samochodów ale też i dla innych ludzi. Każdy ma prawo zorganizować sobie coś takiego jak masa krytyczna. Pomijam oczywiście szczegóły samej organizacji ale takie manifestacje były, są i będą i nic z tym
  • Odpowiedz
@Navrazz: Nie wiem czemu mnie atakujesz w pierwszym komentarzu swoim i pytasz czy bym takie cos zrobil. Piszesz, ze miasto jest dla wszystkich, ok, to niech sie rowerzysci naucza ze droga nie jest tylko dla nich, ze maja obowiazek jechac po sciezce rowerowej i tylko ona jest tylko dla nich. Ten akurat przesadzil w środkach persfazji.

A twoja wolnosc konczy sie tam gdzie zaczyna sie wolnosc drugiego człowieka i nie
  • Odpowiedz
@krisip: oj tam od razu atakujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu nie podoba mi się wrzucanie takich filmików z opisami typu "niech się w końcu nauczą jeździć" , "dobrze tak pedalarzom" itp.

Ja już dawno doszedłem do wniosku że w każdej grupie społecznej są idioci którzy nie potrafią się dostosować do różnego rodzaju przepisów. Wśród rowerzystów, kierowców i pieszych są tłuki ale są też ludzie
  • Odpowiedz
@Navrazz: oczywiscie masz tutaj racje. Tylko jeszcze 15 lat temu raptem kilku szalencom przychodzilo do glowy jechanie rowerem po ruchliwych ulicach w miescie a teraz kazdy rowerzysta pcha sie na jezdnie po ktorej jedzie sobie srodkiem sluchajac muzyki w sluchawkach i majac w------e na otoczenie, zagrozenie, powodowanie zatorow i wiekszosci zdaniem to nie oni maja uwazac a kierowcy na nich. O znajomosci przepisow i obeznaniu z ruchem drogowym nie wspominajac,
  • Odpowiedz
@krisip: ja tam ulic za bardzo nie unikam ale jeżdżę po nich tylko wtedy kiedy nie mam ścieżki do jazdy. No ale mam też prawo jazdy od dobrych kilku lat i wiem jak się na tej drodze zachować. Sam chętnie wsadziłbym niektórym pajacom na rowerach słuchawki w d--y i w ogóle zabrał rower. No ale cóż, można mieć nadzieję że zadziała selekcja naturalna i sami wyeliminują się ze społeczeństwa. Ale
  • Odpowiedz
@Navrazz: A dlaczego nie jedziesz chodnikiem zamiast ulica jak ulica dziurawa jak ser szwajcarski a chodnik równy i najczęściej pusty? Bo przepis idiotyczny?
  • Odpowiedz
@krisip: jeżdżąc po Wrocławiu w każdą część miasta mam obcykane tak trasy żeby jechać po ścieżkach których jest dość sporo. Bardzo rzadko zatem muszę zjeżdżać na ulicę a jeśli już muszę to w miejscach gdzie ruch na chodniku jest duży. Więc wybieram ulicę bo taki mam obowiązek i mogę jechać zdecydowanie szybciej niż po chodniku, bez ryzyka że ktoś wbiegnie mi pod koła. Natomiast poza miastem chodniki są w opłakanym
  • Odpowiedz
@Diabl0: No mam nadzieje ze nie udajesz debila i jednak umiesz czytac ze zrozumieniem ze napisalem powyżej ze z powodu przepisów... A jak Ci kolejnym durnowatym przepisem władza każe pokonywać rzekę wpław zamiast chodnikiem to skoczysz do rzeki czy jednak użyjesz rozumu i nie będziesz w imię idiotycznego przepisu ryzykował że sie utopisz?

@Navrazz: Takich jak Ty niestety mniej niż promil:)
  • Odpowiedz
@krisip: może więcej niż promil ale zdaję sobie sprawę z tego że na rowerach jeździ duuużo idiotów. Wiesz na kogo wkurzam się najbardziej jeżdżąc po mieście rowerem? Własnie na innych rowerzystów :P
  • Odpowiedz
@Navrazz: Tylko wczoraj na jednym skrzyżowaniu milenijna/legnicka na jednym cyklu stojąc, na jednym przejściu naliczylem Trzy rowerowe cioty na co najmniej 500zl. Trzech jechalo po chodniku i przejściu dla pieszych mając obok ścieżkę z czego jeden po chwili postoju na czerwonym ruszył sobie na czerwonym przez pasy na druga stronę trzypasmowki...

@Diabl0: Tak wlasnie wygląda przesyrzeganie przepisów przez rowerzystów - tylko tych co sa im wygodne.
  • Odpowiedz
@krisip: Wczoraj zatrzymałem się przed pasami dla pieszych - w tym czasie wyprzedziły mnie 2 samochody i jeden motocykl. Tak właśnie wygląda przestrzeganie przepisów przez kierowców - tylko tych co są im wygodne.

Takie pieprzenie jest totalnie bez sensu...
  • Odpowiedz
@Diabl0: czyli gdyby kolejny durny przepis nakazywal ci robic idiotyzm jak teraz jest jazda rowerem po ulicy to z przyjemniscia wozilbys kapielowki do jazdy rowerem? ;)
  • Odpowiedz
@krisip: Wymyślasz jakieś z d--y wzięte nierealne przepisy i porównujesz je do istniejących próbując udowodnić cholera wie co... Czy ty w ogóle czytasz co piszesz, czy już całkiem zamieniłeś się w niesiołowskiego i jedyne co ci zostało w głowie to "rower" i "ulica"...
  • Odpowiedz