Wpis z mikrobloga

Parodia Macrossa z kinowej wersji Genesis of Aquarion, mojej ulubionej serii mecha z pierwszej dekady XXI wieku ^^ (głównie przez absurdalne nabijanie z motywów tego gatunku z lat 70).

Pamiętam jak uśmiechnąłem się na tej scenie, bo to była niejako zapowiedź dla anime Macross Frontier, którego pilot wyszedł niecałe 3 miesiące później i było robiony przez tego samego twórcę i studio :)

#anime #aquarion #souseinoaquarion #genesisofaquarion #mechy #macross #shojikawamori #satelight
80sLove - Parodia Macrossa z kinowej wersji Genesis of Aquarion, mojej ulubionej seri...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soho:

Akurat w Aquarion renderowane mechy fajnie wyglądają (film, a raczej jego pierwszy segment jest robiony przez nieco inny team niż serial). Oczywiście mówię o wydaniu HD, a nie tego zaćmionego syfu, które w Polsce zaserwowało nam Anime Gate.

KS Nadesico to lata 90.
  • Odpowiedz
@80sLove: znaczy, wiem, rozumiem, postęp, ale jak tam te kilka lat temu dobrałem się do anime od tam 'w miarę klasyków' to wszystko było płaskie, powiedzmy że rysowane. Taki symbol, charakterystyka gatunku. Ale od kilku lat nie mam co oglądać bo wszystko w renderze, kole w oczy :/

Tak, tak, takie tam marudzenie, ale nie mam co oglądać od czasu Eureki 7 AO :D
  • Odpowiedz
@wykopowy_on:

Macrossa najlepiej oglądać od początku - wtedy zrozumie się więcej mruknięć do widza. Choćby taka wypowiedź Ozmy Lee - "Gdybym tam zginął to nie stworzono by o mnie filmu" do czegoś się odwołuje ;)

ale nie mam co oglądać od czasu Eureki 7
  • Odpowiedz
@80sLove: no ja nie mówię że było super, ale sentyment do 'podstawy' mam, szczególnie za poniższego tracka. Wybacz, mój gust się nie zna :P
Soho - @80sLove: no ja nie mówię że było super, ale sentyment do 'podstawy' mam, szcz...
  • Odpowiedz