Wpis z mikrobloga

Chyba nadszedł ten czas w moim stulejarskim i przegrywowym życiu, by zrobić coś z sobą.

Jako że nie mam pomysłu odwagi by zmienić swoje życie na lepsze, postanowiłem zrobić to co postanowiłem zrobić w sytuacji gdy nie potrafię zrobić nic innego.

W ciągu 10 minut wsiądę na rower celem przejechania się do miasta i opłacenia rachunku za energię elektryczną. Mógłbym opłacić na poczcie w mojej wsi, ale nie mam kasy w portfelu a najbliższy bankomat jest właśnie w mieście. Jadąc rowerem te 30 kilometrów będę miał nadzieję że trafi się jakiś pirat wyprzedzający na trzeciego i dojdzie do tragicznego w skutkach wypadku.

Jeśli się nie uda, spróbuję zaaranżować taką sytuację.

Nie muszę zbyt się starać by zakończyć wszystkie sprawy bo nie ma takich spraw do zakańczania. Jedynie musiałem dodać moją matkę do konta bankowego jako współwłaściciel, by w razie czego mogła dysponować moimi pieniędzmi.

Tak więc mirki, 3majcie się ciepło i sukienki matki. Wierzę w reinkarnację więc może kiedyś spotkamy się w innym życiu. Mam nadzieję że lepszym i pozbawionym całego tego gówna w mojej głowie, które nie pozwala mi być tym kim nie potrafię być obecnie.

#stulejacontent #tfwnogf #przegryw #tojuzjestkoniec

Bez odbioru.
Pobierz
źródło: comment_9HftCaLslZfc8JjyhUCdCzuJFirCqXqT.jpg
  • 7