Wpis z mikrobloga

@Xefirex: a mi się wydaje, że ta baba nie spała pewnie nawet z 20 różnymi facetami ale chcę pokazać w internecie jaka to z niej #!$%@? nie jest bo myśli, że to cool, kto normalny wstawiał by takie coś do internetu, widać, że tylko atencji szuka
  • Odpowiedz
@Xefirex: Nie rozumiem co w tym złego, jak kto lubi xD o ile odpowiedzialnie do tego podchodzi to nikt nie powinien mieć żadnego problemu z tym ;) oczywiście wykopowe incele też chciałyby spać z 50 różnymi kobietami, ale póki co nie mogą nawet jednej do śmierdzącej nory zaciągnąć :))
  • Odpowiedz
@sxilll: Tak czy siak, publikowanie takich rzeczy do internetu to strzał w stopę. Ja jako facet wolałbym nie ryzykować czy mówiła prawdę czy nie. Wiedz, że nigdy nie usłyszysz prawdy co do ilości partnerów seksualnych kobiety.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Tłumaczyłem już wcześniej innej kobiecie dlaczego facet z dużą ilością partnerek seksualnych to wygryw, a kobieta przegryw.

Kobieta mając 100 partnerów seksualnych jest niskiej jakości kobietą, a facet który miał tyle samo partnerek jest mężczyzną wysokiej wartości.

Dlaczego?

Jako kobieta, jak łatwo jest Tobie "ogarnąć" seks? No właśnie. Rzeczy które przychodzą łatwo nie są powszechnie szanowane. Z kolei rzeczy które przychodzą ciężko, są szanowane.
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

nikt nie powinien mieć żadnego problemu z tym

Nikt postronny to prawda, ale facet który zastanawia się czy być z nią ma prawo brzydzić się jej przeszłością. A ona ma prawo szukać aż znajdzie takiego co mu to nie będzie przeszkadzać.
Ja bym się brzydził gdyby miała więcej niż trzech przede mną, a murzyna to jednego. Ale to tylko jeśli chodzi o związek, bo kumplować to się mogę z prostytutką.
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

Oczywiście, dlatego siedzisz na wykopie na tagu dla przegrywów i sączysz jad :)))

Ale to świadczy tylko i wyłącznie o was, że jesteście niskiej jakości mężczyznami, skoro żadna dziewczyna nawet na was splunąć nie chce xD

Nic dziwnego, że żadna was nie chce, bo zamęczylibyście.

oczywiście wykopowe incele też chciałyby spać z 50 różnymi kobietami, ale póki co nie mogą nawet jednej do śmierdzącej nory zaciągnąć :))


To twoje odpowiedzi
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Gdzie ja tu obraziłem jakąkolwiek kobietę? Wskaż mi dokładną wypowiedź. No, chyba, że mówienie prawdy kategoryzowane jest jako obraza.
Prawda jest taka, że kobiety nie potrafią znieść prawdy ;)
  • Odpowiedz
@Xefirex: Niektóre kobiety są tylko po to, by wypełniać ich usta nasieniem i widocznie tak musi być. Traktować każdego tak, jak sam chce być traktowany i się tym nie przejmować. Najwyżej wyśmiewać.
  • Odpowiedz
@Xefirex: Jesli traficie na ladna kobiete, to spodziewanie sie po niej wstrzemiezliwosci seksualnej mozna wlazyc miedzy bajki. To normalne ze bedzie sie ruchac z jakimis facetami. I owszem, powyzej 50 partnerow to juz troche patologia. Tu nawet nie chodzi o to ze robila to z tyloma facetami, ale ze jej zycie sie kreci tylko wokol seksu, ciezko bedzie zbudowac z nia szczery i dlugi zwiazek. 10 max mozna smialo jeszcze zaakceptowac.
  • Odpowiedz