Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke (72 l.) spoliczkował kilka dni temu Michała Boniego (60 l.). Za co? Za krytykę uchwały lustracyjnej oraz podpisanie zobowiązania do współpracy ze służbami PRL. Lider Nowej Prawicy zapomniał przy tym dodać, że sam... podpisał lojalkę wobec komunistów.


ZAORANE

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #prawackalogika #prawackihumor #korwin #korwinnadzis #knp #polityka
Supercoolljuk2 - > Janusz Korwin-Mikke (72 l.) spoliczkował kilka dni temu Michała Bo...

źródło: comment_vror4TIu2KDSUTQEyEqU1oAZ223UXjAJ.jpg

Pobierz
  • 76
@Supercoolljuk2: ten człowiek perfidnie kłamał że nie był TW. Dopiero po wywleczeniu na swiatło dzienne dokumentów o jego współpracy zaczął pokrętnie odpowiadać takie kwiatki jak wyżej zacytowałem. Tymaczasem ludzie z podziemia którym się przyznał że współpracuje teierdzą inaczej.

Skałamał raz co eliminuje go jako człowieka godnego zaufania i dlatego NIE przyznaję Ci racji, a człowieka tego nadal uważam za gnidę bez honoru, i w dodatku głupią gnidę bo biegnąc ze skargą
Na teczce Boniego znajduje się jasna adnotacja: materiały operacyjne zniszczono. Jeżeli istniały jakieś materiały, to musiały istnieć i donosy. Kwestia oceny rzekomej "użyteczności" w roku 1990 nie ma już wielkiego znaczenia.


@spluczka: jeśli mówiłby o tym jakie kto kwiatki lubi, to ich użyteczność faktycznie byłaby zerowa. I teczki Korwina również zniszczono, więc nie wiem czemu podejrzewasz tylko Korwina.
@Supercoolljuk2: 1990 to nie 1979. To już koniec komuny.

W latach 1989-1991, na polecenie ówczesnego szefa MSW gen. Czesława Kiszczaka za wiedzą szefa SB gen. Henryka Dankowskiego, rozpoczęto niszczenie akt osobowych, kart, zbiorów operacyjnych itp. Od sierpnia 1989 do czerwca 1992 zniszczono ok. 646 000 materiałów ogólnoinformacyjnych z inwentarza MSW. Spalona miała być kartoteka czynnych i wyeliminowanych osobowych źródeł informacji SB MSW; udało się uratować ok. 50% jej dawnych zasobów.

Powtarzam
I teczki Korwina również zniszczono, więc nie wiem czemu podejrzewasz tylko Korwina.


@Supercoolljuk2: nie zniszczono. w teczce Korwina znajdują się nawet materiały z internowania z końca lat 60tych. W teczce Boniego nie ma nic, prócz akt paszportowych.

Zresztą, w przypadku Korwina - nie było czego niszczyć, bo Korwin nie był TW, tj. "osobowym źródłem informacji" SB

W IPN ma status "rozpracowywanego"
@Yahoo_: Jak rozpoznać czy zabójstwo było słuszne czy nie? Normalnie - szkodliwość, waga tego co było ukrywane kłamstwem itd. Jak dziecko skłamie przed rodzicami ze nie dostało 1, to chyba nie jest to równoznaczne z np. zdradzaniem żony przez BOniego... o no właśnie Boni jeszcze zdradzał żone jakby ktoś zapomniał - taki z niego godny zaufania człowiek. Nienawidzę ludzi zdradzających przyjaciół, rodzinę czy współmałżonków, ale w polsce tacy zostają ministrami, europarlamentarzystami
Przestań dyskutować z kimś kto przejawia wszelkie aspekty upośledzenia. Nie rozumie co się do niego pisze, logiki nigdy nie pojął, historii nie zna a się wypowiada. #czarnolisto jest właśnie dla takich ludzi.


@Pantokrator: dlaczego nie potrafisz dyskutować za pomocą argumentów tylko używasz obraźliwych epitetów?