Wpis z mikrobloga

Tyle wszyscy narzekają, że nie mogą wyrwać laski bo źle wyglądają. A może źle wyglądacie bo źle się ubieracie, źle to akurat zbyt mało powiedziane, robicie to


Na pewno odpadają dresy, bojówki, koszulki z #!$%@? obrazkami/napisami.

Załóżcie w ciepły dzień takie spodenki aby wyglądać jak jak facet, który szuka dziewczyny a nie takie sugerujące, że wyszedłeś tylko po margarynę do biedronki.

Zamiast koszulki z durnymi napisami lepiej załóżcie koszulę oczywiście nie dopinając ostatniego guzika u góry.

Niczego nie zamierzam reklamować, linki, które podałem to tylko przykłady. Wygląd ma znaczenie i to duży, więc jak nie jesteś przystojniakiem to nadrabiaj chociaż ubiorem, bo żadna fajna dziewczyna łacha ubranego w szmaty nie weźmie.

#przegryw #modameska
  • 122
@jezus_cameltoe: strasznie, niesamowicie okropne ciuchy. Btw, ja zwracam uwage na to jak się kto wysławia na pierwszym miejscu, bo swojego obecnego chłopaka zobaczyłam poraz pierwszy w okropnej stylizacji xD Ale chyba i tak lepszej niż ten shit który tu dodałeś, fujka.
lol, cejrowski jest dla ciebie wyznacznikiem modowym?


@ForThoseWhoKnow: skoro "pedalsko" się ubiera to mądry też nie może być. W końcu w kilku odcinkach wspominał o tym jak powienien wyglądać normalny człowiek.

Mógłbym napisać, że niech każdy ubiera się jak chce i myśli o tym co chce, ale jest z tego taka beka, że aż żal odpuścić( ͡° ͜ʖ ͡°)