Wpis z mikrobloga

@JaTubagno: Bo jest nim. Pomijając kwestię marketingową dla biznesu (bezpośredni kontakt klienta z firmą) to w zasadzie jeden wielki burdel obudowany wokół całkiem przydatnego komunikatora.

Lamarr Wilson (polecam kanał gościa na Youtube) powiedział kiedyś że Facebook jest po to by być w kontakcie ze znajomymi a Google+ by poznawać nowych - #!$%@?ąc od popularności tego drugiego portalu - Mirko jest dla mnie takim miejscem, gdzie poznaję ludzi, gdzie mam zajebisty feedback
Pobierz P.....k - @JaTubagno: Bo jest nim. Pomijając kwestię marketingową dla biznesu (bezpoś...
źródło: comment_Rl61qbW6nplSghKeJpeAdF1oonq18QrI.jpg
@JaTubagno: w Mirko lubię anonimowość, dzięki której można wdać się w dyskusję na wszelakie tematy bez strachu, że będę musiała pocisnąć znajomemu od idioty. Zresztą już kilka razy zdarzyło mi się, że ktoś skasował mnie z listy znajomych na fejsie, bo zwróciłam mu na coś uwagę...
@Hulk: no wiedziałam, że będzie tu taka super odpowiedź, ciekawe czy Ty wszystkich znajomych masz zajebiście inteligentnych i wcale nie #!$%@?, bo otaczasz się tylko elitą, bo mi się wydaje, że w życiu spotyka się różnych ludzi