Wpis z mikrobloga

W związku z tym oburzającym wpisem oświadczam, że najlepszy przedział temperatur to od -5 w zimę (okazyjnie pogoda wyżowa, zimno, ale słonecznie) do 20-23 stopnie w lato (okazyjnie skoki do 25).

Pocenie się spowodowane samym istnieniem nie jest seksowne, odbiera rozum, godność oraz chęć do życia. Nie wspominając już o tym, że przez te upały odwaliło wszelkiemu robactwu.

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy ##!$%@?

ZIMA JEST KRÓL PÓR ROKU JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shido: mało kto lubi ekstremalne zimno, ale znam wiele osób które kochają 25+ i 30+ i ciężko mi ich szanować xD

koleżanka dwa lata temu po powrocie z Egiptu (pilnowałam jej mieszkania więc byłam u niej) uznała, że w Polsce jest zimno, a było wtedy jakieś 28 stopni ;_;
  • Odpowiedz
@wisniowySz: szczególnie, że dobre ubrania i śmigasz, a nie rozbierzesz się bardziej w takie dni jak dzisiaj. no i łatwo też zachorować w lato, a to jest najgorsze możliwe chorowanie.
  • Odpowiedz
@parasolki: Byłem przez jakiś czas w strefie bliskiej równikowi, gdzie wilgotność powietrza była wysoka, tam czuć wdychane powietrze jak coś gęstego, można było funkcjonować w miarę normalnie jak już ubrania były na tyle mokre od potu, że dało się je wykręcać.

Jestem na nie dla świecącego słońca - razi strasznie po oczach, oraz dla wysokich temperatur - patrz wyżej.

Ma padać deszcz, być chłodno.
  • Odpowiedz
@parasolki: umiarkowana temperatura jest najlepsza, skrajności w zimno i gorąco są złe! Lato jest zajebiste, ale sucha wiosna i jesień jest bardziej zajebista! Zima też jest super, ale nie taka strasznie chłodna i niedługa - góry i wszystko wygląda pod śniegiem świetnie, a na biegówkach jeździ się wyśmienicie :D Inne sporty zimowe pewnie są jeszcze ciekawsze, ale nie próbowałem
  • Odpowiedz
  • 2
@pshemeq: szanuję za inne rzeczy :D

@Pehuen: Miałam na myśli wyjścia na imprezę. Poza tym w lato jeszcze mniej chce mi się wychodzić bo mam miły, chłodny pokój. Do sklepu tylko jest fajnie, bo buty zakładasz i idziesz.

Poza tym zimą na tarasie mam tyle śniegu, że można armię bałwanów zrobić więc teoretycznie jestem w domu a w praktyce wychodzę.
  • Odpowiedz
ZIMA JEST KRÓL PÓR ROKU JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI


@parasolki: tak, i ma dni trwające 3 godziny, w trakcie których i tak nic nie widać bo szaro. Nawet nie będę dalej komentował. proszę natychmiast stąd wyjść



  • Odpowiedz
  • 5
@KBR_: można się kłócić to trzeba korzystać.

Ja bym najchętniej mieszkała gdzieś na kole podbiegunowym i jak bym była bogata sto to bym miała domu przy obu biegunach i żyła tam gdzie dzień polarny :3

Krótkie dni to jedyna wada zimy
  • Odpowiedz