Wpis z mikrobloga

Potrzebujący #piesel na #dziendobry

Wprawdzie żaden TTB, ale łapie za serce. Skopiowane z Facebooka:

"Starsza sunia nie daje rady w schronisku szukamy dla niej domu, choćby tymczasowego.

Bunia jakiś czas temu zupełnie się poddała, nie chce jeść, ledwo ruszy się z miejsca, prawie już nie podchodzi do krat. Jakby tego było mało została ostatnio zaatakowana przez współtowarzysza niedoli. Sunia nie da rady dłużej mieszkać w schronisku, zgaśnie tam w samotności. Upodlona i niczyja...

Buńka ma ok. 8 lat, jest łagodną, spokojną sunią. Nie potrzebuje wiele ruchu, za to bardzo potrzebuje swojego człowieka, jest bardzo człowiekolubna i towarzyska. Uwielbia ludzi tak bardzo, że zdarza jej się być zazdrosną, potrafi wtedy dziabnąć (mniejszego od siebie - większych się boi) psa, by mieć ludzia tylko dla siebie.

Szukamy dla Buni kogoś, kto dostrzeże piękno starszego psiaka, zechce ją przygarnąć, choćby tymczsowo, żebyśmy miały czas znaleźć jej stały, ciepły dom. Żeby mogła czekać na niego w bezpiecznym miejscu."

#psy #pies #zwierzaczki #adoptujpiesel #adopcjazwierzat
matra - Potrzebujący #piesel na #dziendobry

Wprawdzie żaden TTB, ale łapie za serce....

źródło: comment_3c7qi6NcQaCR6KyUvDnfVSeOI5F8QUqe.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matra: Chyba Wałbrzych, ale z tego co widzę to osoba jest w kilku grupach gdzie ludzie przewożą zwierzęta ze sobą, więc nie ma z tym problemu raczej. Słodka sunia. Ja niestety mam już sześć psów i kotkę. Kocura nie zniosłaby chyba kolejnego.
  • Odpowiedz
@matra: wlasnie skad ten piesel, bo to wazne. Jakbym mogls wziac to nie bede 400 km jechac, bo mnie nie stac na takie wycieczki. Info tu podaj gdzie jest piesel :)
  • Odpowiedz