Wpis z mikrobloga

#40tysiecymarzen

Dobra. Trzeba to przyznac oficjalnie - poddaje sie.

Moglbym tutaj sie rozwodzic nad powodami i przeszkodami ale mysle ze wszystko wynika z tego ze sam nie do konca chcialem jechac i w kazdej wolnej chwili myslalem czy nie zawrocic.

To nie znaczy ze koncze z tagiem #40tysiecymarzen bo mysle ze jeszcze w tym roku odwiedze norwegie i bede myslal tez co nie co o australii bo jak pewnie wiecie wiza working holiday jest teraz dla nas niemal od reki. Tylko ze tym razem juz wystarczy samobiczowania i postaram sie byc rozsadny i mam nadzieje ze pare moich fotek z drogi doda mi motywacji przy pracy nad #40tysiectmarzen i mam tez nadzieje ze wy mnie mirki nie opuscicie i pocieszycie jakims cieplym slowem (lub lepiej wartosciowym linkiem lub informacja w zwiazku z praca w norge i nie tylko)

Mam nadzieje ze tym razem nie zmarnuje lekcji.

No i po przejechaniu 13 tys. km #autostop em w swoim zyciu stwierdzam ze to nie dla mnie.

Jest jednak pewien plus. Moze pojade na wakacje so Wloszech

informatyk-poznan - #40tysiecymarzen



Dobra. Trzeba to przyznac oficjalnie - poddaj...

źródło: comment_NwHlqCbCJK1YK69EYNvu22q5AQWH3Xo0.jpg

Pobierz
  • 10
@informatyk-poznan: jak już jesteś zdecydowany, to pamiętaj że na rzeczypospolitej zawsze jakieś piwko i kawałek podłogi (może nawet poduszka) się znajdzie

ale jak to chwilowa załamka, to może poczekaj, może babcia jednak sobie przypomni, że oprócz herbatki jeszcze ci kaucję wisi

@informatyk-poznan: szkoda, ze Ci nie wyszlo. Ja obudzilem sie dzis o 12, jakos szybko czas zlecial, bylem w 4 firmach zapytac sie o prace, ale nastawiam sie tez na relaksik po prostu. Wlasnie uruchomilem rower i jutro bede jezdzil i szukal, dzis odpoczynek, niedlugo jedziemy nad morze ze znajomymi. Stwierdzam, ze najwazniejsze to nie, ile sie zarabia, ani nawet to, czy jest praca, ale to, z kim mieszkasz. Jak ludzie sa
jrider - @informatyk-poznan: szkoda, ze Ci nie wyszlo. Ja obudzilem sie dzis o 12, ja...

źródło: comment_gFjfNPnsYmUVr2OQiGpqh50IBVya5nik.jpg

Pobierz