Wpis z mikrobloga

Pytałem na dziennej, ale bez odzewu, także spróbuję na wieczorno-nocnej zmianie ;)

Bylibyście zainteresowani jakimś małym AMA z dość doświadczonym oneironautą?

#ld #sny #ama #nocnazmiana
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murarz13: Ja :) I cała zabawa opiera się na tym, że śnię świadomie gdzieś od 3-4 lat i mam już z tym trochę doświadczenia, także mógłbym się podzielić moimi wspomnieniami/poradami bo zabawa z LD jest przednia i dość ciekawa.
  • Odpowiedz
@TakMowilaMiCiocia: mam trochę materiałów NLP, jest tam parę godzin o śnie świadomym, ale podchodzę do tego jak do hipnozy- nie wierzę i trzymałem się zawsze z daleka. Kusi mimo wszystko
  • Odpowiedz
@Zord0n:

Da się, początkujący może nie za bardzo da radę (99% że po kilku sekundach się obudzi) ale jak poćwiczysz trochę to czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale szczerze powiedziawszy, w LD można robić ciekawsze rzeczy :)

AMA założę za jakąś godzinę, także będę wołał :)
  • Odpowiedz
@TakMowilaMiCiocia: ja chętnie. Bawiłem się w oneironautykę, miałem 2 świadome sny, ale niestety nie poszedłem dalej, czego bardzo żałuję i chcialbym wrócić do tematu i znów zacząć się tym bawić, bo jest to coś pięknego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TakMowilaMiCiocia: trochę późno na ama (mniej będzie wykopów), także jeśli dzisiaj to pośpiesz się :)

Chętnie poczytam jak zacząć i jakie przejrzeć serwisy/blogi (pamiętam, że kiedyś coś było na forum Grzesiaka).
  • Odpowiedz