Wpis z mikrobloga

@Deetz: Skoro dziadek tak Ci ciśnie to wiedz że wnuczki dziedziczą cechy nie po rodzicach ale właśnie po dziadkach. Co oznacza że ona po cichu też liczy że zaraz jej się oświadczysz (po 4 latach związku już na 100%). Ile jesteście razem? :)
@Deetz: Jeżeli jesteś ochrzczony i nie wypisałeś się z Kościoła to dziadek ma prawo obrabiać ci dupę, mówić ci to w twarz i zgłaszać do Kościóła hierarchicznego.

Zaskoczony czemu? Jeżeli jesteś zaskoczony, to dobrze, nie jesteś chrześcijaninem.Otóż Jezus przekazał swoim uczniom Mt 18,15-17 (przeczytaj)

Więc proszę cię spadaj z mojego Kościoła jeśli jeszcze w nim jesteś, jeżeli zas nie jesteś, to sprawa wygląda inaczej. Wyjaśnij dziadkowi, że ciebie to nie dotyczy,
@Deetz: Jeżeli jesteś ochrzczony i nie wypisałeś się z Kościoła to dziadek ma prawo obrabiać ci dupę, mówić ci to w twarz i zgłaszać do Kościóła hierarchicznego.


Zaskoczony czemu? Jeżeli jesteś zaskoczony, to dobrze, nie jesteś chrześcijaninem.Otóż Jezus przekazał swoim uczniom Mt 18,15-17 (przeczytaj)

Więc proszę cię spadaj z mojego Kościoła jeśli jeszcze w nim jesteś, jeżeli zas nie jesteś, to sprawa wygląda inaczej. Wyjaśnij dziadkowi, że ciebie to nie dotyczy,
co innego hipokryzja kogoś w podejściu do zasad, co innego własna.


@PolskaPartiaNarodowoSocjalistyczna: wcale mu nie chodzi o zasady, tylko zazdrości mu, że jest młody. To tylko pretekst - jak człowiek chce to znajdzie powód aby kogoś nienawidzić. Jednak ja byłbym kulturalny w stosunku do dziadka dziewczyny i w końcu zanicjował ślub cywilny, wtedy elementarne zasady był by zachowane, jakby się pluł o Kościół to bym spokojnymi argumentami rozzłościł go.
@pan_nomad: Kościoła z dużej litery.

Jeżeli uważa się za chrześcijanina a ma w dupie zasady założyciela, to niech spada. Tylko przy założeniu, że jest chrześcijaninem. Jeżeli nie, a chodzi o zwykłą zazdrość dziadka - to wpis tego nie dotyczy, jasne?