Aktywne Wpisy

Jazon +6
#kiszak
Jak siΔ czujecie z tym, ΕΌe Kiszak zarobiΕ w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiΔ gnΔ Ε peak swojej oglΔ dalnoΕci, a na dodatek sprawiΕ, ΕΌe w cholerΔ ludzi (w tym wam) pΔkΕa d--a? XDDD
Na pewno go bolΔ te recenzje na steamie o pobiciu menela, pΕacze pewnie pΓ³ΕΊniej w nocy i ociera Εzy RumuΕskimi Lejami xDDD
Jak siΔ czujecie z tym, ΕΌe Kiszak zarobiΕ w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiΔ gnΔ Ε peak swojej oglΔ dalnoΕci, a na dodatek sprawiΕ, ΕΌe w cholerΔ ludzi (w tym wam) pΔkΕa d--a? XDDD
Na pewno go bolΔ te recenzje na steamie o pobiciu menela, pΕacze pewnie pΓ³ΕΊniej w nocy i ociera Εzy RumuΕskimi Lejami xDDD

annlupin +45
musze zmieniΔ morde w awatarze na milszΔ
jakΔ
Ε bo ludzi stresuje nom





π«π«