Wpis z mikrobloga

Ile czasu spędzacie przy grach które uważacie za słabe?

  • 0-2h 53.8% (63)
  • 2-5h 14.5% (17)
  • >5h 31.6% (37)

Oddanych głosów: 117

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja nieraz kończę średniaki dla samej zasady, aby móc uczciwie ocenić. Głupio jest mi wypowiadać się o całokształcie, gdy gry nie ukończyłem, plus nawet przy niedopracowanej grze z głupią fabułą można się dobrze bawić.
  • Odpowiedz