Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #typdnia W końcu startują el. LE i LM. Wkrótce także ciekawe ligi, więc analizy będą pojawiać się na bieżąco. Wiadomo - mój tag - #topbuk zapraszam do obserwowania.

Dziś Islandia, el. Ligi Europy UEFA, starcie Framu z Nomme. Kursy na gości lecą na łeb na szyję - wczoraj były okolice @3.20 ;) Gospodarze to drużyna, która może mieć problemy z utrzymaniem w lidze islandzkiej (!). Ostatnie mecze przegrali w słabym stylu odpowiednio 1-2 i 0-4. Nie skupiają się na LE, część piłkarzy tam to amatorzy. Nomme to zespół, który walczy o mistrzostwo Estonii. Ich ostatnie 10 meczów to 8 wygranych i 2 przegrane (z liderami tabeli). W przypadku Fram są to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek.

Goście dziś w Islandii wystąpią najprawdopodobniej bez dwóch swoich napastników, ale to i tak nie powinno stanąć na przeszkodzie do zwycięstwa jedną bądź dwoma bramkami.

normal bet: Fram Reykjavík - Nõmme Kalju 2 @2.60

value bet: Nõmme Kalju AH(-1) @4.4, Nõmme Kalju AH(-1,5) @5.5
  • 4
@Poroniec: Kurde, wydaję się fajny typ, ale jednak jestem pełen obaw... Estoński klub wydaję się niezbyt dobrze grać poza swoim krajem, a liga islandzka nie jest nawet na półmetku, tak więc o kłopotach z utrzymaniem jeszcze chyba za wcześnie mówić.

Klub estoński wydaję się być w lepszej formie i jeśli mają odpowiednią motywację, to może wywalczą wygraną, ale raczej nie stawiałbym zbyt wysokiego wyniku...

Ja osobiście postawiłem DNB, tak więc zobaczymy!