Wpis z mikrobloga

@NaxZST: Nie chce wyjść na tę ciotę z pasty o ostrym jedzeniu, ale nawet z całą butelką to nie będzie osiągnięcie, bo ten sos jest słaby.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dobrabajera: znam siebie. Skoro wybyalem takie wyzwanie to znaczy ze to jest maximum co zniosę.. Fajnie ze masz inaczej i porównujesz Mnie do siebie gamoniu... Moja Mama unika np. pierzu bo ją pali. Kazdy ma inne limity...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neib1: Znam siebie. Skoro wybyalem takie wyzwanie to znaczy ze to jest maximum co zniosę. Nie Twój poziom skroluj dalej... Nie hejtuj
  • Odpowiedz
@NaxZST: Ale ja chcę hejtować :P

A może wybierz sobie coś co nie jest bardzo proste dla każdego. Nie wiem 150 km na rowerze. Skoki na hulajnodze. Coś ciekawego chociaż trochę.

I w sumie fakt. Na śniadanie zawsze jem jajecznicę z sosem Dave's Insanity :D

Który tu skromnie polecę. A wy co? Dalej papryczka czy cebulka?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@neib1: Według Mnie i znajomych to pali w mordę przy dużej ilości. I co Ja mam zrobić ze tak mam? Mam zaraz przebijać wykopwiczow bo ktoś ma inny limit niz Ja? Sic
  • Odpowiedz
  • 2
@NaxZST: CO TAM MATI ZAMÓWMY PIZZE, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOOSTRA Z DODATKOWYMI PAPRYCZKAMI, HEHE COŚ NIE OSTRA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE JEŚĆ TAKIE MDŁE xD
  • Odpowiedz
@NaxZST: Przecież ten sos jest słabszy od Tabasco :E mógłbyś wylać całą buteleczkę na pizzę a i tak pewnie nie byłoby ostre. Jak chcesz dobre ostre sosy, to sprawdź ostrakuchnia.pl
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stjimmy: Znam siebie. Skoro wybyalem takie wyzwanie to znaczy ze to jest maximum co zniosę. Nie Twój poziom skroluj dalej... Nie hejtuj
  • Odpowiedz