Wpis z mikrobloga

#sugerowanezmiany Zielone konta nie mogą dodawać znalezisk typu "CSI WYKOP POMUSZCIE", "POTŻEBNY WYKOP EFEKT" czy inne #!$%@? tego typu. #!$%@? mnie to że komuś buchnęli rower/samochód/#!$%@? wie co, niech #!$%@?ą zgłosić to na policję :/
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 83
@bohemot44: popieram. Czym innym jest pomoc jakiemuś staremu wykopowiczowi, a czym innym płaczliwe wpisy od osób, które zarejestrowały się tylko na potrzebę poszukiwań.
  • Odpowiedz
@rss: @bohemot44: Ale też nie przesadzajmy, tonący brzytwy się chwyta... Jakby mi jebneli auto to też bym robił raban jak się tylko da. Nasza policja ma mała skuteczność jeśli chodzi o kradzieże a rowerów czy aut to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@bohemot44: Temat wałkowany wiele razy. To ostatnie ostrzeżenie. Kolejne tego typu wpisy będą usuwane, a użytkownik dostanie bana na 7 dni. Temat trafia do kosza.

--

Piszę poprawnie po polsku

napisano z: Intel Stulejron 8,5GHz / 16MB RAM / niewida AnalforceX 6600GTi Turbo.
  • Odpowiedz
. Naprawdę tak ci zawadzają takie znaleziska, że nie potrafisz ich ominąć?


@100ley: Mi przeszkadzają. Tagi są stworzone po to, by ten kto nie chce czegoś widzieć nie widział tego. Ja nie chcę widzieć znalezisk z żebraniem o pomoc, ale nie mam wyboru, bo zielonka nie umie używać tagów. Jeśli otaguje to poprawnie, jak #pomoc #pomocy, albo chociaż #csiwykop, to spoko, nie
  • Odpowiedz
@bohemot44: Każdy może wrzucać co chcę (czy zostanie to zakopane czy wykopane to już inna sprawa), ale tak jak ktoś wyżej uważam, że tonący brzytwy się chwyta, i nie rozumiem tego bóldupia
  • Odpowiedz