Aktywne Wpisy

sztywny_misza +32
encart30 +18
To uczucie gdy wchodzisz rano do osiedlowego spożywczaka i spotykasz w kolejce 4 facetów (30-55lat) i jedynie ty przyszedłeś kupić bułki.( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa piwa, 'coś do pączka', 3 piwa i 100ml smakowej , 100ml i energetyk. I nie była to jedna brygada, która zapakowała się razem
#alkoholizm
#alkoholizm





źródło: Screen Shot
Pobierz@Sylwiusz_89: @Eliade_z_Poznania: A tam umiejętności mega, może to jest kłamstwo powtarzane tysiąc razy?
Ja jak mantrę będę powtarzał te przykłady, że Kiełb i Sobota, a nawet przez chwilę Kapustka mieli momenty, gdzie wychodziło im prawie wszystko. Samym prowadzeniem piłki potrafili zgubić przewodników, ale właśnie to był krótki okres, później wszystko wróciło do ustawień fabrycznych. Utarło się się, że ten Urbański to jakiś mega kot, a może
Przy Wisełce z samego początku XXI to była amatorka.
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na