Wpis z mikrobloga

@lisek_hytrusek: Jak państwo przestanie oddawać pieniądze z budżetu państwa na religie to skończą się moje, jak to inni mówią #boldupy a tak obrywa każda forma oddawania pieniędzy, bo nie dość, że mają z budżetu to jeszcze od ludzi ściągają.

@RT_NR: yeah

@bardzospokojnyczlowiek: Dziękuje, dobranoc, zgaś światło jak będziesz wychodzić. I nie zapomnij przepisać majątku na kościół.

@jasiulec: Nie chodzę do gimnazjum, za to płace podatki na darmozjadów.
@kamilsien: No cóż jeśli tak, to znaczy, że powinieneś wrócić do gimnazjum. Płacisz też na:żydów, dzieci z rakiem, emerytów, rencistów, psychicznie chorych, krytykę polityczną, frondę, itd... jednym słowem dupiaty argument.
@kamilsien: Ludzie dają im z własnej woli, nie wiem czemu się tego czepiasz, nie masz zupełnie powodu. Gimbaza to nie określenie wieku. Większość Twoich podatków jest marnotrawiona i rozkradana, ale Ty się uczepiłeś tylko tych dawanych na Kościół.
@maciejkack:

Jak państwo przestanie oddawać pieniądze z budżetu państwa na religie to skończą się moje, jak to inni mówią #boldupy a tak obrywa każda forma oddawania pieniędzy, bo nie dość, że mają z budżetu to jeszcze od ludzi ściągają.


Władze też krytykuję, ale robi to więcej osób, a mniej kościół krytykuję więc tutaj bardziej mnie widać.

Zlikwidowanie finansowania kościoła można bardzo szybko przeprowadzić, a tutaj nie tylko chodzi o zmniejszenie budżetu
@jasiulec:

No cóż jeśli tak, to znaczy, że powinieneś wrócić do gimnazjum.


Dlaczego niby to?

Płacisz też na:żydów, dzieci z rakiem, emerytów, rencistów, psychicznie chorych, krytykę polityczną, frondę, itd... jednym słowem dupiaty argument.


A dlaczego od razu wrzucasz wszytko do jednego worka. Każdą sprawę należy rozpatrywać oddzielnie. Cóż nie podoba mi się ten lewacko-katolicki system w jakim żyje.