Wpis z mikrobloga

Beka z was wszystkich, którzy próbują przekonać innych do jedynego prawilnego stylu koszulowego. Śmiesznie by było jakby wszyscy tak samo się ubierali.
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: nikt tu nikogo nie przekonuje, a koszule nosze o wiele rzadziej niz bluzy i t-shirty. Zamiast chinosow o wiele czesciej mnie zobaczysz w fitujacych dresach i air maxach xD

Po prostu, niektorzy nie odrozniaja dobrego, streetwearowego fitu od cebulowego chujwieczego, zaakcentowanego trampkami lacoste, ktore maja sie nijak do koszulki Terrorym sygnowanej przez ryszarda i dzinsowych szortow, z ktorych odwieczna beka
  • Odpowiedz
Peja wygląda dobrze, a ten drugi rzeczywiście jest ubrany marnie, po drugie można być ubranym w koszuli i wyglądać marnie jak i chodzić ubrany jak peja a wyglądać jak raps z podwórka xD

A tak na marginesie to po co ta gównoburza, zachowujecie się jak zwierzęta, za jakiś czas już nie będzie można dodać zdjęcia bo polecą setki komentarzy dotyczące ubioru, p------i jesteście :)
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Peja wyszedł na luźny spacerek, a cebularze się wyśmiewają po kątach. Często ludzie p------ą o tym, że w Polsce będzie lepiej jak stare pokolenie odejdzie, przyjdzie nowe i tak dalej. NIE BĘDZIE LEPIEJ XD wystarczy przeczytać komentarze do tego wpisu, prostactwo w stężeniu śmiertelnym
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Masz gościu problem. Jestem ciekaw Twojej "stylówy". Nie jestem wielkim fanem Peji, ale takie p---------e a`la jacyków to mnie po prostu wnerwia i stawia Cię na poziomie właśnie rzeczonych osiedlowych sebixów. Sam znam paru dresów i parę razy słuchałem opinii o mojej nieprawilnej stylówie. Każdy ubiera się jak mu się podoba a Tobie nic do tego. Tym bardziej że pewnie masz zalajkowany profil Ryśka na fb, gdyż stamtąd wziąłeś
  • Odpowiedz
PS: Wy wszyscy razem nie osiągniecie tyle co Rysiek i taka jest prawda:)


@Prorok56: o, widzę że znasz życiorysy wszystkich użytkowników. Poza tym nawet jeśli to co? Nie mają prawa go krytykować?

Koleś jest umięśniony, a nie jak wykopowe p-------i, chyba oczywiste, że nie będzie pakował się w garniaki.


@nuwanda: ale bieda umysłowa.
  • Odpowiedz