Wpis z mikrobloga

Mirki z Poznania i okolic!

@Marpop zaczął temat, że czas na piknik, więc wołam spamlistą - piszcie czy pasuje Wam termin

4 lipca 2014 - czyli piątek, wstępnie powiedzmy 18.00, miejsce jeszcze do ustalenia (chociaż optuję za Rusałką)

#poznan #wykoppiknik

@piciek @Taiffun @jrider @kamdz @gwiezdna @flager @bez_konta_jak_bez_reki @book_thief @BQP @BRyba @damiinho @Elfik32 @eternalmarcos @falkor81 @Frodzio18 @FurtaS @gopix @HorribileDictu @John112
  • 61
  • Odpowiedz
  • 0
@gwiezdna Swietnie :D Z ta palladynka to nawet ja teraz nie kumam. To chyba luzne przemyslenia byly zainspirowane jej ubiorem, ale do końca nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@gorzka: Piątek może być. Trening mi nie przepada, nigdzie raczej nie jade. Jakby co wolaj, z moim terminarzem jestem w stanie wyjsc w ciągu kilku minut ;)
  • Odpowiedz
@gorzka Jednak od jutra jadę na żagle, zostaję do niedzieli, więc nie pasuje mi żaden możliwy termin. Bawcie się dobrze i bądźcie grzeczni. :)
  • Odpowiedz
@gorzka: sobota lepiej, ale jesli sie zjawie to pozniej niz wczesniej :) a jak nie to w niedziele jesli bedziecie mieli ochote gdzies wyjsc to z checia :)
  • Odpowiedz