Wpis z mikrobloga

@fantomasas: Nie śledzę. Codziennie mam około setki wpisów, które ignoruję.

@bruceivins: Nikt nie twierdzi, że każda feministka uważa jak te tutaj. Ale te wypowiedzi bardzo dobrze streszczają cały pogląd ruchów feministycznych (czy jak kto tam woli wedle współczesnej nomenklatury feministek 2 i 3 fali) bazujący przede wszystkim na silnym uprzedzeniu wobec mężczyzn i następującej po niej agresji. W Polsce też to często widać.
podane jako reprezentatywne dla całego ruchu.


@bruceivins: To może niech ten ruch się jakoś podzieli, żeby można było wyraźnie odróżnić idiotki, od kobiet, które mają realne problemy.

Bo z tym że chciałyby oglądać bitych mężczyzn już się spotkałem, jest to według mnie mnie chore. Jednak od tego mają internet, pełen filmów ociekających przemocą, więc ich marzenia zostały spełnione przez DARPA i W3C. Teraz mogą się wypisać z tego feminizmu i nie
@Twierdziciel: No popatrz pan, ta demokracja to #!$%@?ęta jest, głosujesz z ludźmi, z którymi masz wspólne poglądy na jakiś temat ale niekoniecznie dotyczy to każdej sprawy. Fakt, że zgadzam się z Korwinem w sprawie wolnego rynku nie sprawia, że popieram go w kwestii lekkiej pedofilii a mimo to mogę na niego zagłosować bo wiem, że to ekonomią chce się zająć. Tutaj pojawił się olbrzymi ból dupy na zasadzie:

Przez facetów jestem
@PanSutek: Na Wotana. Co za bzdury. Nie przypisuj komuś czegoś, czego nie powiedział. Wytłumacz sobie lepiej łopatologicznie, że kobiety mają równe prawa w większości cywilizowanych państw już od ponad 80 lat i dlaczego feministki nie są i nie były za żadną równością. eot.