Wpis z mikrobloga

MESSI znowu jest piłkarzem wszech czasów. Wystarczyły starcia z Nigerią i Iranem, zapomnijmy o całym poprzednim sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: A co do tego ma Ronaldo? Cristiano w tym sezonie był lepszy, ale Messi nadal swoje robi. To Ty chcesz zapomnieć o kilku ostatnich sezonach kiedy CR7 był tłem dla Messiego.
  • Odpowiedz
@Minieri: Nie no większość myśli że gdyby nie kontuzja to Messi byłby lepszy więc mówię że Ronaldo też miał sporo kontuzji w tym całą końcówkę sezonu grał z bólem i prawdopodobnie na MŚ też gra z bólem.

Chodzi mi tylko o wpisy na FB, Twitterze czy wykopie jaki to Messi jest wielki bo strzelił gola Iranowi czy Nigerii
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Twoj boldupy jest przepiekny. @kravjec mozesz mu wyslac tubke od siebie? Ja place. Masz Oskarek ulzyj sobie w cierpieniu ;) I pamietaj ze w roku w ktorym jest mundial, najwiecej o pilkarzu mowi wlasnie ta impreza, bylo tak zawsze, wielcy byli uznawani ze legendy wlasnie po mundialach, nie po zdobyciu LM raz na 5-6 lat. Ten sezon ligowy dla Crisa wiadomo, messi mial sezon slabszy, ale dalej tylko
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Messi juz swoja wielkosc udowodnil dawno temu, normalni ludzie ciesza sie, ze wraca do formy, zaslepieni hejterzy szukaja dziury w calym.
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że te zachwyty nad Messim są w c--j i jeszcze trochę przesadne, strzelił 2 bramki i wielkie spuszczanie się komentatorów nad przecudownym dzieckiem piłki nożnej, przecież to niesamowite, wszyscy tak p------ą, bo jest na niego hype i tyle. To samo jest z Naymarem, komentatorzy i znawcy piłki nożnej zakochani po uszy w młodym brazylijczyku, który c---a gra. Szczerze, to nie zauważyłem, żeby podczas tego mundialu innymi piłkarzami ktoś się
  • Odpowiedz
pamietaj ze w roku w ktorym jest mundial, najwiecej o pilkarzu mowi wlasnie ta impreza, bylo tak zawsze


@Perlo: Taaa... i dlatego złotą piłkę w 2010 roku dostał Messi, a nie Sneijder?
  • Odpowiedz