Wpis z mikrobloga

od godziny mnie głowa boli, bo przypierdzieliłam głową o ścianę jak zemdlałam. A miałam jechać do dentystki, to sobie pojechałam...

#boldupy #zycienakrawedzi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowy_kot: o tym nie pomyślałam. Ogólnie to teraz jest całkiem ok, myślę że będzie tylko guz. Jak mnie jeszcze zawieje to udam się do lekarza dla świętego spokoju.
  • Odpowiedz
@kulu: Nie wiem jak dokładnie wyglądają objawy wstrząsu, ale z tego co kojarzę może się robić niedobrze po jakimś czasie i coś ze źrenicami jest nie tak. Chyba, że rzeczywiście boli się jedynie na guza, ale miej czujność.
  • Odpowiedz
@niedwiediew: po kąpieli jak byłam w łazience to poczułam się nieswojo, usiadłam na chwilę i wstałam po nutelle i chciałam się położyć ale nie doszłam do łóżka. Myślę że mnie zawiało bo akurat miałam się zabrać za drugie śniadanie... no i ciąża 1 trymestr

@Majku_: @anonimowy_kot: jak będzie mnie jeszcze boleć do południa i idę dla świętego spokoju do lekarza
  • Odpowiedz
@kulu: W sumie... ja kiedyś, kilka lat temu. zapierdzieliłem w ramę okna tak, że przysiadłem na dłuższą chwilę i różne rzeczy miałem przed oczami. Później nudności, wielokrotne i bliskie spotkania z muszlą klozetową, zawroty głowy... zwazywszy na okoliczności do lekarza miałem pójść na drugi dzień. Przeszło, nie poszedłem. Żyję, jakoś się trzymam.

Ale nie polecam lekceważyć.
  • Odpowiedz