Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Przecież ci dałem linka. Możesz sam poszukać, google "onr to zbiór zer".

Ale ogólnie to co to ma być, internetowe naprężanie klaty? Weź daj spokój. I tak uważam przemoc za słabą wartość merytoryczną.
@PatologiiZew: Nie lubię wykopu, słaba platforma. Używam go tylko do tępienia nazistów z RN, dlatego tylko takie mam posty :)

Co jest kłamstwem dokładnie? Pewnie wszystkie kilkadziesiąt tysięcy postów? Wszystkie napisane przez ekipę ONR z poznania? Czy wg. jakiego kryterium?

Nie było mnie tam, po prostu ci wkleiłem co niejaki romas11 z poznania napisał na forum ONR. Że antify było więcej a i tak im #!$%@?ła. Chciałeś jakieś nagranie to ci
@PatologiiZew: A może być taki w którym rozjeżdza tormentię (nazistowska muzyka, wasze klimaty)? Jeśli lubisz patrzeć na przemoc to tam jest. Możesz też oczywiście popytać znajomych nazistów co sądzą o ONR z poznania? Chyba nikt ich nie lubi, jakaś pechowa grupa, najpierw Filip Rdesiński wzywa policję na antifę ( ͡° ͜ʖ ͡°) co wkurzyło kibiców, potem Krystian Palicki - ówczesny lider ONR poznań - zgwałcił jakąś dziewczynę
@danin: Bosak jeździł na jakieś wiece tych włoskich faszystów. Poza tym RN pojawia się na analogicznych marszach tych debili. Nie mówiąc o kwitnącej współpracy z Jobbikiem. Sądząc po awatarze, i tak Cię to nie przekona.
@danin: pierwszy link to fejk, drugi to po prostu jakieś fantazje oparte na tekście propagandowym, ale który rzeczywiście nie brzmi dobrze. Czwarty link - to antifa niemiecka. Masz rację co do tego 3 linku, ale to nie ma żadnego porównania z atakami prawicy na lewicę. Skala jest zupełnie inna. Przypomnę - atak na skłot Przychodnia w trakcie Marszu Niepodległości (a propos pokojowych marszów), atak na Rozbrat, atak na Wagenburg, atak na