Wpis z mikrobloga

@gregu-: No dobziu. Gdyż jestem wielkim fanem skradanek. Pamiętam jak kiedyś zagrywałem się w piersze Thief'y, cudowne gry :) W Dishonored też grałem, ale na piracie tylko, strasznie mi się spodobał i chciałbym go zdobyć. ( ͡ ͜ʖ ͡)
to w sumie naprawde ciekawa sprawa, mozna zobaczyc jak ludzie podchodza do pewnych spraw, 90% ludzi naprawde chce sie posmiac, i pobawic a noz,widelec coz gratisowego wpadnie, potem 5% ludzi ma #buldupy ze ktos wogole chce cos dac nie chcac nic w zamian, i 5% ludzi ktorym nie wiem o co chodzi , tzw #doesnotcompute , kontynuujmy
@gregu-:euro truck simulator 2 gold bundle - bo dzięki tylko tej grze mogę spełnić swoje marzenie zostania grubym, tłustym i śmierdzącym kierowcą tira, który marzy by zjeść na następnej stacji hot doga.
@11mariom: wiesz to wogole mnie tylko smieszy, ludzie sie bawia i maja fun, a tu przychodzi jakis smutny mirek i sieje takie smutyzm, wogole nie wiem jaki ma w tym cel, i po co to i na co to. pojecia nie mam skad biora sie tacy smutni ludzie
@gregu-: widzisz. Niektórzy nie mają luzu w życiu. Nie potrafią docenić, że ktoś chce zrobić komuś prezent i robi coś fajnego. Nie ma sensu z nimi dyskutować :) A rozdawanie gier jest fajne, sam swego czasu trochę ich rozdałem na wykopie.

Ludzie są zawistni, widać brak im atencji skoro się o takie rzeczy plują. Smutne w sumie.