Wpis z mikrobloga

@mammawhy9: wiesz, II RP startowała z totalnego rozpiździewia, potem jeszcze bitwa warszawska, nie było łatwo, ale to co zrobiono przez te lata i w takich warunkach, napawa mnie dumą. Mimo, że wszystko to co piszesz, jest poniekąd prawdą, to jednak studiując przekazy historyczne widać po prostu to, że byliśmy państwem młodym, ale bardzo szybko się rozwijającym. Państwem dumnym i autentycznie kochanym przez większość obywateli, za które wielu z nich oddało życie..
Pobierz mesjasz22 - @mammawhy9: wiesz, II RP startowała z totalnego rozpiździewia, potem jesz...
źródło: comment_zVGG83kQlnGYIscfWgtRkdMZfmU3KpTs.jpg
@mesjasz22: Ostatnie czerwone zdanie jest zajebiste. "bo chcemy i musimy prześcignąć inne narody i państwa", czasem myślę czemu w 89 roku Polska nie poszła wzorem chińskiej transformacji, a wybrała zachodnią demokrację. Masz 100% rację, mnie tutaj trzyma tylko rodzina, która nie chce się za nic ruszyć. Po za tym gardzę państwem i mentalnością Polaków. Najchętniej wyjechałbym gdzieś za ocean, najlepiej do Teksasu.
@mesjasz22: @ramzixp: Dyskusja z wami nie ma najmniejszego sensu. Napieprzacie tutaj bajkami, sloganami, tanimi hasełkami dla zmanipulowanych gimnazjalistów, myślicie że rząd jest zły, więc wybierzmy korwina on wszystko naprawi. Jak nie daj boże korwin dojdzie do władzy i zacznie takie tango jak pis w swojej poprzedniej kadencji, to chcę zobaczyć jak będziecie zachwalać pomysły nowego rządu. PS: przez piłsudskiego zginęło 500 osób ponad 1000 rannych i to własciwie po nic;
@mammawhy9: jakiej ciemnoty ? :D Oczywiście, że będę głosował na Korwina. Zagłosuję na każdego kto obniży lub zlikwiduje podatki dochodowe i większość aktów prawnych z 11 tysięcy w polskim prawodawstwie. Uważam, że to co jest, to ciemnota, czyli pracujący lepiej, zarabiający więcej, jest karany, a nierób nagradzany...
@mesjasz22: Co ty mi tu z Bogiem wyskakujesz, nie mam zamiaru z moich poglądów ci się spowiadać. A piłsudskiego nie będę szanował, bo podobnie jak korwin kierował się swoim biznesem i tylko to go interesowało

@ramzixp: No poczekajmy, zobaczymy jak ten wasz korwinek wam życie ułatwi. Będzie potem "a nie mówiłem"