Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk: No chyba nie, w boksie zawodnicy przecież znają konsekwencje obijania mord przez 20 lat. Jak rozwalę sobie przypadkiem łeb na stoku to będziecie się z tego śmiać? Jakoś mnie to nie bawi, patrząc na to że rok temu mój najlepszy kumpel też został warzywem. I to może spotkać każdego.
@PanJakubek: zal mi ludzi którzy mysla ze on sie obudzil, wstal z lozka i opuścił szpital. On jest w stanie gorszym niz warzywo. Potrzebuje wiekszej opieki niz noworodek... Ma tak dalekie zmiany w mózgu, nieodwracalne oczywiście, ze nigdy juz nie bedzie normalnie funkcjonował. Do konca jego dni trzeba sie bedzie nim opiekować jak noworodkiem. Bez pomocy lekarzy, specjalistycznego sprzętu ktory utrzymuje go przy życiu, jego organizm dawno by sie poddal.
@matpio: @majowy_deszcz:

Nic nie rozumiecie, Jonie Snow. Nikt się nie śmieje z Schummachera, ludzie nie są głupi i są świadomi tego, że jego stan jest ciągle ciężki i że do końca życia będzie odczuwał jego skutki.

To jest czarny humor. Czyli będą kawałki o mordowaniu, pedofilach, pełne rasizmu, antysemityzmu i podobnych. Chodzi o to, by być świadomym, że jest to humor - nie rzeczywistość.
Ragnarokk - @matpio: @majowy_deszcz:

Nic nie rozumiecie, Jonie Snow. Nikt się nie śm...

źródło: comment_4Zn2oahlK5U52WD3ySF3qMLHZgpeR0IY.jpg

Pobierz
@Ragnarokk: ja doskonale o tym wiem, że mamy tag #czarnyhumor i nie każdego może śmieszyć to co tu jest napisane. Chciałem tylko zwrócić uwagę na jego faktyczny stan. Nie zgodzę się z Tobą, że ludzie są świadomi tego w jakim stanie jest Schummacher. Wielu moich znajomych kilka dni temu rozmawiali o tym, że się obudził i że wyszedł ze szpitala. Już się zakładali, że rok-dwa rehabilitacji i wsiądzie za kółko... Może
@Ragnarokk: Ależ ja doskonale rozumiem że to jest czarny humor, tyle że najniższych lotów. Wystarczy odrobina ludzkiego nieszczęścia by wykopki zrobiły sobie z tego rozrywkę. Skoro wyśmiewamy Schumachera, wyśmiejmy również wszystkich którzy mają zaburzone czynności umysłowe lub są w śpiączce. Jak się bawić to się bawić!
@matpio:

Ok, masz rację. Powinienem napisać "Ludzie, którzy nie są glupi, są świadomi tego...". :)

Serio, jak można się spodziewać, że człowiek poł roku śladowej aktywności mózgu może wyjść ze szpitala w parę dni po przebudzeniu.

@majowy_deszcz:

Właśnie nie rozumiesz. Czarny humor z definicji powinien być dość niskich lotów. Dlatego jest czarny. Gdyby był wysokich to nazywałby się po prostu "humor"