Wpis z mikrobloga

Z końcem czerwca się wyprowadzam razem z moim #rozowypasek z pokoju który wynajmowaliśmy od października. Współlokatorzy są dziwni i aspołeczni, więc rezygnujemy ale ja nie o tym.

Jako, że właściciel przez cały okres wynajmowania był bardzo w porządku w stosunku do nas, to już miesiąc temu dałem mu znać, że będziemy się wyprowadzać (nie musiałem bo umowa nam się kończy w czerwcu), a że mieszka daleko to zaoferowałem się, że w razie jak by wystawił pokój na tablicy to mogę pokazywać ludziom jak będą chętni.

Do tej pory były trzy pary zainteresowanych osób, a każda następna para dziwniejsza.

Czuję się trochę jak małpa w zoo jak tak oprowadzam te wycieczki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wspollokatorzy #stancje #wynajem #pocotopiszesznikogotonieobchodzi #wpisowatpliwejwartoscimerytorycznej
  • 2
@blasted: Dla jednego kolesia najważniejsze było po wejściu do pokoju pierwsze co:

Gdzie jest WSCHÓD!


Po czym zaczął łazić po pokoju z apką kompasu na telefonie i sprawdzać. Jego laska stwierdziła, że 10 piętro to pewnie dużo samobójców i że kręci jej się w głowie jak patrzy przez okno. Na koniec pytali się czy uda im się wynegocjować 100zł niższy czynsz od osoby (i tak jest cena konkurencyjna).

Był też typowy