Wpis z mikrobloga

Mireczki zejde z tego swiata ile mi dziś @aliorbank zdrowia zjadł.

Staram się o kredyt, czas mnie już trochę goni, wczoraj skompletowałem wszystkie dokumenty i podpisałem umowę w oddziale.

Niestety dziś do mnie dzwonią, że na picie za zeszły rok jest do opłacenia kwota i że muszę im udowodnić, że jest ona opłacona.

Nie było by problemu, gdybym po pierwsze nie miał 70km do us a po drugie, załatwiałem juz im zaswiadczenie o nie zaleganiu, którego nikt by mi nie wydał, jakbym miał nawet grosz niedopłaty w us.

Dzwoniłem do us i oni się z nich smieją, a aliorbank chce, żebym mimo wszystko ten dokument im załatwił.

Chyba z kredytu zrezygnuję i po 5 latach konta u nich także.

Najsmieszniejsze jest to, że 2 tygodnie temu maltretowali mnie kartą kredytową z limitem mało mniejszym niż kwota kredytu :) wymagania żadne, przyjedzie Pan z umową, ja złoże podpis i karta może być moja :) a teraz załatwiaj im dokument który juz w sumie załatwiłem.

#fucklogic #gorzkiezale #banki #aliorbank
  • 3
  • Odpowiedz
Najsmieszniejsze jest to, że 2 tygodnie temu maltretowali mnie kartą kredytową z limitem mało mniejszym niż kwota kredytu :) wymagania żadne, przyjedzie Pan z umową, ja złoże podpis i karta może być moja :) a teraz załatwiaj im dokument który juz w sumie załatwiłem.


@lukasz728: Do KK są dokładnie takie same wymagania jak do kredytu :)
  • Odpowiedz